Kviečiame visus alpinistus, šeimos narius ir visus mylinčius kalnus į Lietuvos alpinizmo šventę! 
 
Šiemet Lietuvos alpinizmui sukanka 60 metų. Šia proga gruodžio 16d. Vilniaus Universiteto Teatro salėje (Universiteto g. 3, Vilnius) 17:00 val lauksime Jūsų iškilmingoje šventėje.
Kviečiame registruotis į Lietuvos alpinizmo ir kalnų turizmo čempionato apdovanojimų renginį, kuris vyks gruodžio 10 d. 17 val. viešbutyje "Best Western" (Konstitucijos pr. 14, Vilnius). 
 

Lietuvos alpinizmo asociacija kartu su Lietuvos keliautojų sąjunga kviečia dalyvauti 56-ame Lietuvos alpinizmo ir kalnų turizmo čempionate! Kalnų žygių ir įkopimų ataskaitų laukiame iki lapkričio 25 dienos!

LTOK žiemos festivalio metu naujiena  - Ledo laipiojimo varžybos „MMK Ledo kirtis 2016“. Naujiena ne tik tarp olimpinių sporto šakų, bet ir Lietuvos alpinizmo istorijoje rimtesnis žingsnis organizuojant šios šakos varžybas, o taip pat puiki galimybė pristatyti šią sporto šaką festivalio lankytojams.

Pirmosios ledo laipiojimo varžybos įvyks 2016 m. vasario 6 d. LTeam organizuojamo Žiemos Olimpinio festivalio metu Druskininkų "Snow Arenoje". Daugiau informacijos: www.facebook.com/events/756739584470698.

Gedėdami žuvusių alpinistų - Artūro Bazio ir Mildos Jasaitytės, skelbiame informaciją apie atsisveikinimo su bendražygiais ceremonijas.

Lapkričio 21 d. Vilniuje įvyko 55-ojo Lietuvos alpinizmo ir kalnų turizmo čempionato apdovanojimų vakaras, kurio metu buvo įvertinti geriausi šių metų alpinistai ir žygeiviai. 

Kviečiame dalyvauti iškilmingoje Lietuvos alpinizmo ir kalnų turizmo čempionato apdovanojimų ceremonijoje!

Renginys vyks lapkričio 21 d. (šeštadienį) 17 val. viešbutyje „Best Western“ (Konstitucijos pr. 14, Vilnius). Į renginį būtina registruotis internetu!

Lietuvos alpinizmo asociacija yra pripažinusi Pasaulinį antidopingo kodeksą, kurio pakeitimai įsigaliojo nuo 2015 m. sausio 1 d. Daugiau informacijos apie antidopingo kodeksą ir jo pakeitimus galite rasti www.antidopingas.lt svetainėje. 

Lietuvos alpinizmo asociacija kartu su Lietuvos keliautojų sąjunga kviečia dalyvauti jubiliejiniame - 55-ame Lietuvos alpinizmo ir kalnų turizmo čempionate! Kalnų žygių ir įkopimų ataskaitų laukiame iki lapkričio 10 dienos!