Kaip tapti LAA nariu

Kodėl tai verta būti LAA nariu? Pirmiausiai, jūs tapsite bendruomenės dalimi, kuri rūpinasi tautiečiais, vykstančiais į kalnus. Mes prisidedame prie kalnų turizmo technikos pirmenybių, organizuojame Lietuvos alpinizmo čempionatą, kalnų filmų festivalį, dalyvaujame Baltijos šalių alpinizmo čempionate Balticum. LAA svarbus kiekvienas, kuris nori prisidėti prie alpinizmo plėtros Lietuvoje!

Kiek tai kainuoja? Vienų metų narystė organizacijoje kainuoja 12 eurų. Jaunimui (iki 25 metų amžiaus) ir senjorams (nuo 60 metų amžiaus) nario mokestis 25% mažesnis - 9 eurai.

Savo nariams LAA nemokamai pagamina ir įteikia vardinius pažymėjimus. Pasinaudoję nario kortele, gausite ne tik nuolaidų kalnų nameliuose Europoje ir už jos ribų. LAA nariai taip pat galės pasinaudoti asociacijos renginiuose iki 50% nuolaida.

Konkrečius pasiūlymus LAA nariams žiūrėkite čia

Pratęsiant narystę, esamiems nariams pakanka pervesti nario mokestį ir informuoti apie tai el. paštu info@alpinist.lt

Naujiems nariams, kurie jau pildė nario anketą, tačiau nebuvo pagaminta kortelė, reikia tik sumokėti nario mokestį bei informuoti el. paštu info@alpinist.lt

Dar nepildžiusiems nario anketos - http://www.alpinist.lt/anketa/. Atkreipiame dėmesį, kad nuotrauka turi būti kokybiška, skaitmeninė, kaip oficialiems dokumentams. Jei nuotrauka bus bloga, kortelė nebus gaminama. Rekomenduojame nusifotografuoti fotoateljė ir mums pateikti profesionalo atliktą nuotraukos bylą. Apie tai informuojame anketą užpildžiusius atskiru laišku.
LAA nariai pažymėjimus (korteles) gali atsiimti Montis Magia parduotuvėje Kalvarijų g. 6, Vilniuje.

Pavedimams: LAA sąskaita ir rekvizitai