Apdovanojimai

Dar galite suspėti užsiregistruoti į 2013 m. alpinizmo čempionato apdovanojimų renginį

Lietuvos alpinizmo čempionatas pasiekė finišo tiesiąją. Teisėjų komisija jau baigė vertinti 2013 metų alpinistų įkopimus, prizininkams ruošiami medaliai bei diplomai. Galutiniai rezultatai ir geriausias metų Lietuvos alpinistas bus paskelbti jau šį šeštadienį lapkričio 23 dieną. Primename, kad apdovanojimo ceremonijos prasideda 16 val. Karolinos konferencijų centre (Sausio 13-osios gatvė 2, Vilniuje).

2013 metų Lietuvos alpinizmo čempionate bus išdalinti medaliai aukštuminėje, techninėje, ledo ir kalnų žygeivių klasėse.

LAA išrinko naują prezidiumą

Balandžio 12 dieną Vilniuje įvyko kasmetinis Lietuvos alpinizmo asociacijos narių susirinkimas. Jo metu buvo pristatyta metinė organizacijos finansinė ataskaita, apdovanoti ir pagerebti Baltijos šalių alpinizmo čempionato Balticum nugalėtojai ir prizininkai. Svarbiausias įvykis buvo naujo prezidento, kuris ves ateinačius du metu alpinizmo bendruomenę, rinkimai. Juo vienbalsiai išrinktas Saulius Damulevičius.

KFF pabaigai - dar du nuotykių vakarai

Po dviejų karštų rocko vakarų pats laikas truputį atvėsti ir pasinerti į šaltus kalnų vandenis, arba dar giliau - į neatrastą povandeninį Pasaulį. O kad nesušaltumėt, karšti vyrukai keturračiais motociklais parvežė Jums karštų įspūdžių iš Maroko karštų dykumų bei kalnų. Esate prisiekęs vandenininkas ar norite išbandyti ką nors stipriau už vasaros litrobolą baidarėje? Antradienio vakaras subalansuotas kaip tik tau! Vandens žygiai ir plaukimams kategorinėmis kalnų upėmis. Ateik pasižiūrėti, kaip didelėje srovėje laivelius valdo kiečiausi Lietuvos irklo virtuozai! Trečiadienį kalnų filmų festivalio finiše dar trys istorijos apie povandeninį pasaulį, karštąjį Maroką ir brolių latvių pasiskraidymą po Himalajus. Primename, kad bilietas į vieną seansą kainuoja 10Lt (galima įsigyti ir internetu). Taip pat prašome po seanso atiduoti savo balsą vienam iš filmų. Daugiausiai surinkę balsų filmai bus apdovanoti vertingais rėmėjų prizais!

Išdalinti medaliai už 2011 metus

Šeštadienį buvo paskelbti ir apdovanoti geriausi 2011 metų metų įkopimai ir žygiai kalnuose. Lietuvos alpinizmo čempionatui parašytos 32 ataskaitos. Išdalinti keturi medalių komplektai ir išrinktas kalnų erelis. Už dvi pirmąsias vietas aukštuminėje klasėje ir III vietą techninėje geriausiu metų alpinistu išrinktas Ernestas Markšaitis. Jonavos rajone vykusioje apdovanojimo ceremonijoje tarp susirinkusių kalniečių netrūko geros nuotaikos, puikių emocijų ir plačių šypsenų.

Surinkti turinį