Montis Magia taurė

Montis magia taurė 2015

Visus mylinčius kalnus, ieškančius kitokios laisvalaikio praleidimo formos, mėgstančius aktyvų gyvenimo būdą, alpinistus, jų šeimos narius ir draugus kviečiame į KALNŲ KELIONIŲ TECHNIKOS IR ALPINIZMO varžybas - Montis magia Taurė 2015, kurios įvyks 2015 metų kovo 21 - 22 dienomis Menų fabrike LOFTAS ir sporto centre INDEX Hall. 

Montis magia Taurė 2014

Kovo 22-23 d. Druskininkuose, Snow arenoje vyks Kalnų kelionių technikos ir alpinizmo Montis magia taurės varžybos. Kviečiame tuojau pat registruotis į varžybas, nes išankstinė registracija baigiasi Kovo 12 d.!

Pamatyk alpinizmą iš arti – alpinizmo ir kalnų kelionių technikos varžybos ant Vilniaus Vingio parko estrados

Kovo 23 - 24 dienomis prasidėjo naujasis kalnų kelionių technikos (KKT) sporto sezonas. Kaip ir kasmet, pirmąjį Lietuvos keliautojų Sąjungos KKT čempionato etapą organizavo Montis Magia. Oras šiemet buvo sausas, saulėtas ir labai šaltas su sniego ir ledo danga po kojomis, tačiau tai nesutrukdė tikriems keliautojams, alpinistams ir sportinikams aktyviai dalyvauti varžybose.

KKT sezono startas - Montis Magia taurė 2013

Kovo 23 - 24 dienomis prasideda naujasis kalnų - kelionių technikos (KKT) sporto sezonas. Kaip ir kasmet, pirmąjį Lietuvos keliautojų Sąjungos KKT čempionato etapą organizuoja Montis Magia komanda.

Montis Magia kviečia į Labas nuotykių parką

Niekam ne paslaptis, kad pirmosios sezono Montis Magia KKT varžybos būna ne tik įdomios, bet ir pasiūlo įvairių naujovių. Jos susilaukia didžiausio tiek dalyvių, tiek žiūrovų dėmesio. Nors oras dažnai nelepina ir būna permainingas, tačiau patirti naujų įspūdžių į varžybas atvyksta net komandos iš Latvijos. Galima teigti, kad Montis Magia kompanija diktuoja KKT madas Lietuvoje. Tad ką gi organizatoriai žada pasiūlyti šiemet?

Montis Magia taurė 2012

Prieš keletą dienų baigėsi Lietuvos kalnų turizmo technikos (KTT) čempionatas. Dar neišblėsus įspūdžiams Montis Magia komanda jau paskelbė apie pasiruošimą 2012 metų pirmosioms varžyboms. Kalnų kelionių technikos ir alpinizmo varžybos Montis Magia taurai laimėti vyks 2012 m kovo 24-25 dienomis Labas nuotykių parke Vilniuje.

Surinkti turinį