Balticum 2012

Alpinizmo čempionatuose išsiskyrė įspūdingi moterų įkopimai

Lapkritį pasibaigę 2012 metų Lietuvos ir Baltijos šalių alpinizmo čempionatai išsiskyrė įspūdingais moterų pasiekimais, įkopimais į aukštesnes nei 8 tūkst. metrų viršūnes, maršrutų įvairove. Susumavus visų trijų šalių alpinistų pasiekimus, bendroje įskaitoje pirmą vietą ir vėl užėmė Lietuva.

Įkopimu į Everesto viršukalnę (8848 m) Himalajuose šįmet pasižymėjo ir pirmąją vietą aukštuminių įkopimų klasėje užėmė latviai Olga Kotova ir Vadims Prudnikovs. O.Kotova tapo pirmąja latve, pasiekusia Everesto viršūnę.

Balticum 2012 programa, siurprizai ir foto - konkursas!

Artėja gruodžio 1-oji, neeilinė diena Lietuvos alpinizmo istorijoje. Kviečiame visus kalnams mylinčius žmones atvykti į Šaltupio sodybą, kurioje vyks Lietuvos ir Baltijos šalių alpinizmo čempionatai. Balticum dalyviams LAA paruošė keletą naujienų ir siurprizų.

5 priežastys, kodėl tau verta atvykti:

Svarbus pranešimas - keičiasi alpinizmo čempionato data

 

Dėl tarptautinių laipiojimo varžybų „Bouldozer 2012“ bei dalyvių pageidavimų, Lietuvos alpinizmo ir kalnų turizmo čempionato baigiamasis renginys ir BALTICUM keliami į gruodžio 1 - 2 dienas. Renginio vieta – Šaltupio kaimo sodyba Prienų rajone, kurioje prieš tris metus vyko Balticum 2009.

Skelbiami nauji Lietuvos alpinizmo čempionato nuostatai!

Pievomis, miškais ir kloniais į Lietuvą atkeliauja auksinis ruduo. Atėjo puikus metas ne tik griebtis naujų ar atidėtų darbų, bet ir pažvelgti į besibaigiančius alpinizmo metus. O tam yra svarių priežasčių.

LAA pristato 2012 metų Lietuvos alpinizmo čempionato (LAČ) nuostatus (pdf ir doc). Baltijos šalių alpinizmo čempionatas "Balticum 2012" bus vykdomas pagal 2011 m. nuostatus. Supažindiname su pagrindinėmis LAČ nuostatų naujovėmis:

Surinkti turinį