Alpinizmo varžybos

Laipiojimo festivalis "Pagonija"

V-sis Lietuvos laipiojimo festivalis “PAGONIJA” - kasmetinis kalnų turistų, alpinistų, speleologų, uolų laipiotojų, aktyvų laisvalaikį mėgstančių keliautojų ir bendraminčių iš visos Lietuvos renginys - vyks 2015 m. balandžio 25-26 dienomis prie Pagonijos uolos, Jadagonyse, Kauno raj. 

Lietuvos laipiojimo festivalis „PAGONIJA 2014“

Kviečiame laipiotojus uolomis, alpinistus, studentus, senjorus ir įvairaus amžiaus aktyvaus laisvalaikio mėgėjus į IV-ąjį Lietuvos laipiojimo festivalį "PAGONIJA". Dalyviai galės išbandyti jėgas pirmą kartą Lietuvoje įvyksiančiose alpinistinėse ryšių technikos (komandoje 2 dalyviai) orientacinėje trasoje ir drytooling‘o (individuali rungtis) varžybose. Festivalio metu įvyks turistinės ir alpinistinės tematikos filmų ir skaidrių peržiūra bei 2014 m. A.Bazio ir J.Survilos įkopimo į Petit Dru šiaurinę sieną Grand North couloir maršrutu pristatymas.

Pamatyk alpinizmą iš arti – alpinizmo ir kalnų kelionių technikos varžybos ant Vilniaus Vingio parko estrados

Kovo 23 - 24 dienomis prasidėjo naujasis kalnų kelionių technikos (KKT) sporto sezonas. Kaip ir kasmet, pirmąjį Lietuvos keliautojų Sąjungos KKT čempionato etapą organizavo Montis Magia. Oras šiemet buvo sausas, saulėtas ir labai šaltas su sniego ir ledo danga po kojomis, tačiau tai nesutrukdė tikriems keliautojams, alpinistams ir sportinikams aktyviai dalyvauti varžybose.

Surinkti turinį