Varžybos

Snow arenoje įvyko pirmosios Lietuvoje Ledo laipiojimo varžybos!

LTOK žiemos festivalio metu naujiena  - Ledo laipiojimo varžybos „MMK Ledo kirtis 2016“. Naujiena ne tik tarp olimpinių sporto šakų, bet ir Lietuvos alpinizmo istorijoje rimtesnis žingsnis organizuojant šios šakos varžybas, o taip pat puiki galimybė pristatyti šią sporto šaką festivalio lankytojams.

Išrinktas metų kaborius

Penktadienio vakarą Montis Magia uolų laipiojimo salėje vyko IV Kaborių taurės etapas. Šios varžybos skirtos uolinio lapiojimo ir boulderingo mėgėjams, jų taisyklės tokios, kaip Lietuvos Boulderingo taurėje (LBT).  Paskutinis šių metų etapas padėjo išaiškinti ir geriausius metų kaborius.

Bouldozer 2011. Didžiausia kaborių šventė!

Ankstyvą šeštadienio (lapkričio 26d) rytą Montis Magia laipiojimo uolomis salėje prasidės šių metų didžiausias Lietuvos sportinio laipiojimo renginys. Tai tarptautinės varžybos Bouldozer 2011! Kaip gimė idėja surengti varžybas ir kokia Bouldozer ateities vizija pakalbinome vieną iš renginio sumanytojų - Vilimantą Petrašiūną.

Kalnų kelionių technikos pirmenybių rezultatai

Birželio 11 d. vykusių Kalnų kelionių technikos pirmenybių rezultatai:

Žymos: ,

Kaborių taurė II etapas

Penktadienį, gegužės 27 dieną Vilniuje, Montis Magia laipiojimo uolomis salėje vyko „Kaborių taurės“ antrasis etapas. Kaborių taurė – tai uolų lapiotojų mėgėjų varžybos, kuriose gali dalyvauti visi norintys. Varžybos vyksta pagal Lietuvos boulderingo taurės taisykles vyrų ir moterų grupėse.

Tarptautinis alpinizmo ir kalnų turizmo technikos čempionatas

Tarptautinis alpinizmo ir kalnų turizmo technikos čempionatas Zelmas Bej-Mamikonjanas vardo taurei laimėti

Kada: 2011 m. Birželio 3-5 dienomis

Kur: poilsio bazė „Baili“, Valmiera, Latvija

Organizatoriai: LAS, LACA, TRAVERS, bendradarbiaujant su DAUGMALE ir LAK

Dalyvių klasės (komanda turi būti mišri):

Žymos: ,
Surinkti turinį