Sportinis laipiojimas

LLSA kviečia į nemokamus seminarus

 

Prasidėjo Lietuvos laipiojimo sporto asociacijos inicijuoti atviri seminarai “Laipiojimo sportas ir jo pritaikymas praktikoje“.

Vilniuje ketvirtadienį (sausio 26 d.) vyko praktinis 3 valandų seminaras “Laipiojimo sportas ir jo pritaikymas praktikoje“. Seminaras skirtas laipiojimo sporto instruktoriams, sporto treneriams, kūno kultūros mokytojams, turizmo būrelių vadovams ir visiems besidomintiems. Pirmąjį seminarą organizavo Montis magia laipiojimo mokyklos treneriai bei instruktoriai - Julius Sveikauskas, Vilimantas Petrašiūnas, Miglė Žukauskaitė ir Kipras Baltrūnas.

Bouldozer 2011. Didžiausia kaborių šventė!

Ankstyvą šeštadienio (lapkričio 26d) rytą Montis Magia laipiojimo uolomis salėje prasidės šių metų didžiausias Lietuvos sportinio laipiojimo renginys. Tai tarptautinės varžybos Bouldozer 2011! Kaip gimė idėja surengti varžybas ir kokia Bouldozer ateities vizija pakalbinome vieną iš renginio sumanytojų - Vilimantą Petrašiūną.

Baigėsi Pasaulio sportinio laipiojimo čempionatas

Italijoje, Arco mieste baigėsi 10 dienų trukęs IFSC Pasaulio sportinio laipiojimo čempionatas. Su stipriausiais sportininkais savo jėgas išbandė ir geriausi Lietuvos uolų laipiotojai.

Sportinis laipiojimas gali tapti Olimpine rungtimi

Tarptautinis Olimpinis komitetas (TOK) iš dvylikos kandidačių paskelbė aštuonias sporto šakas, kurios varžysis dėl galimybės patekti į 2020 metų Olimpines žaidynes. Tarp beisbolo, softbolo, karate, ušu, riedučių sporto, skvošo ir wakeboard'o šakų yra ir sportinis laipiojimas!

Pažintis su Lietuvos sportinio laipiojimo rinktine

Jau rašėme apie Pasaulio sportinio laipiojimo čempionatui besirengiančią Lietuvos rinktinę. Siūlome iš arčiau susipažinti su visais rinktinės nariais, kurie atsakė į užduotus 10 klausimų.

Sportinio laipiojimo rinktinė ruošiasi Pasaulio čempionatui

Greičiau nei po mėnesio Italijos mieste Arco startuoja IFSC Pasaulio sportinio laipiojimo čempionatas. Gausia sudėtimi atstovauti šalį ruošiasi ir Lietuvos rinktinė. Kaip vyksta pasiruošimas ir ko trūksta, kad rezultatai būtų dar geresni mielai sutiko atsakyti rinktinės kapitonas ir lyderis Vilimantas Petrašiūnas.

Kaborių taurė II etapas

Penktadienį, gegužės 27 dieną Vilniuje, Montis Magia laipiojimo uolomis salėje vyko „Kaborių taurės“ antrasis etapas. Kaborių taurė – tai uolų lapiotojų mėgėjų varžybos, kuriose gali dalyvauti visi norintys. Varžybos vyksta pagal Lietuvos boulderingo taurės taisykles vyrų ir moterų grupėse.

Surinkti turinį