Alpinizmo čempionatas

Lietuvos alpinizmo čempionato apdovanojimai - jau čia pat

Kviečiame dalyvauti iškilmingoje Lietuvos alpinizmo ir kalnų turizmo čempionato apdovanojimų ceremonijoje!

Renginys vyks lapkričio 21 d. (šeštadienį) 17 val. viešbutyje „Best Western“ (Konstitucijos pr. 14, Vilnius). Į renginį būtina registruotis internetu!

Dalyvauk ir laimėk 55-ame Lietuvos alpinizmo čempionate!

Lietuvos alpinizmo asociacija kartu su Lietuvos keliautojų sąjunga kviečia dalyvauti jubiliejiniame - 55-ame Lietuvos alpinizmo ir kalnų turizmo čempionate! Kalnų žygių ir įkopimų ataskaitų laukiame iki lapkričio 10 dienos!

2013 m. Lietuvos alpinizmo ir kalnų turizmo čempionato ataskaitos

Ruošdami šių metų ataskaitas, semkitės įkvėpimo iš praeitų metų Lietuvos alpinizmo ir kalnų turizmo čempionato dalyvių ir nugalėtojų! Jūsų dėmesiui pateikiame visas praeitų metų ataskaitas! Straipsnio apačioje rasite ir čempionato protokolus. 

Kviečiame teikti ataskaitas 2014 m. Lietuvos alpinizmo čempionatui!

Metams besibaigiant, tradiciškai kviečiame dalyvauti Lietuvos alpinizmo ir kalnų turizmo čempionate! Tai padaryti visai nesunku - tereikia paruošti įkopimo ar kalnų žygio ataskaitą ir iki lapkričio 15 d. ją pateikti Lietuvos alpinizmo asociacijai!


Dėl uolinės klasės ataskaitų Balticum 2013

Nors 2013 metų Lietuvos alpinizmo čempionate nebuvo vertinami įkopimai uolomis sportiniais ("prakaltais") maršrutais, tačiau BALTICUM šios ataskaitos bus vertinamos. Todėl prašome iki gruodžio 6 d. pateikti uolinių įkopimų ataskaitas el. paštu info@alpinist.lt.

Dar galite suspėti užsiregistruoti į 2013 m. alpinizmo čempionato apdovanojimų renginį

Lietuvos alpinizmo čempionatas pasiekė finišo tiesiąją. Teisėjų komisija jau baigė vertinti 2013 metų alpinistų įkopimus, prizininkams ruošiami medaliai bei diplomai. Galutiniai rezultatai ir geriausias metų Lietuvos alpinistas bus paskelbti jau šį šeštadienį lapkričio 23 dieną. Primename, kad apdovanojimo ceremonijos prasideda 16 val. Karolinos konferencijų centre (Sausio 13-osios gatvė 2, Vilniuje).

2013 metų Lietuvos alpinizmo čempionate bus išdalinti medaliai aukštuminėje, techninėje, ledo ir kalnų žygeivių klasėse.

Svarbiausias metų renginys - jau ne už kalnų!

Visus kalnų mylėtojus kviečiame į svarbiausią metų renginį - Lietuvos alpinizmo čempionato apdovanojimų ceremoniją! Tik čia pamatysite geriausius alpinistus ir sutiksite visus bendraminčius!

Renginys vyks 2013 m. lapkričio 23 d. (šeštadienį) konferencijų centre "Karolina", Sausio 13-osios g. 2, Vilnius. Renginio pradžia - 16 val., dalyvių registracija ir sutikimas - nuo 15:30 val.

Lietuvos alpinizmo čempionatas 2013

Sunkus, skaudžiomis netektimis paženklintas alpinizmo sezonas jau eina į pabaigą. Nepaisant nelaimių ir iššūkių, sugebėjome pasiekti naujų aukštumų. Galime pasidžiaugti įkopimais į įspūdingas viršūnes, įveiktais uolų ir ledo maršrutais bei praeitais kalnų žygiais. Kviečiame su visais pasidalinti šių metų savo pasiekimais - ruoškite ataskaitas ir iki lapkričio 3 dienos (imtinai) siųskite jas el. paštu info@alpinist.lt.

Alpinizmo asociacijos narių susitikimas

Primename, kad šį trečiadienį (spalio 16 d.) vyks Lietuvos alpinizmo asociacijos narių susitikimas.

Alpinizmo čempionatuose išsiskyrė įspūdingi moterų įkopimai

Lapkritį pasibaigę 2012 metų Lietuvos ir Baltijos šalių alpinizmo čempionatai išsiskyrė įspūdingais moterų pasiekimais, įkopimais į aukštesnes nei 8 tūkst. metrų viršūnes, maršrutų įvairove. Susumavus visų trijų šalių alpinistų pasiekimus, bendroje įskaitoje pirmą vietą ir vėl užėmė Lietuva.

Įkopimu į Everesto viršukalnę (8848 m) Himalajuose šįmet pasižymėjo ir pirmąją vietą aukštuminių įkopimų klasėje užėmė latviai Olga Kotova ir Vadims Prudnikovs. O.Kotova tapo pirmąja latve, pasiekusia Everesto viršūnę.

Surinkti turinį