Alpinizmo ir kalnų turizmo čempionatas

Lietuvos alpinizmo čempionato apdovanojimai - jau čia pat

Kviečiame dalyvauti iškilmingoje Lietuvos alpinizmo ir kalnų turizmo čempionato apdovanojimų ceremonijoje!

Renginys vyks lapkričio 21 d. (šeštadienį) 17 val. viešbutyje „Best Western“ (Konstitucijos pr. 14, Vilnius). Į renginį būtina registruotis internetu!

Dalyvauk ir laimėk 55-ame Lietuvos alpinizmo čempionate!

Lietuvos alpinizmo asociacija kartu su Lietuvos keliautojų sąjunga kviečia dalyvauti jubiliejiniame - 55-ame Lietuvos alpinizmo ir kalnų turizmo čempionate! Kalnų žygių ir įkopimų ataskaitų laukiame iki lapkričio 10 dienos!

2013 m. Lietuvos alpinizmo ir kalnų turizmo čempionato ataskaitos

Ruošdami šių metų ataskaitas, semkitės įkvėpimo iš praeitų metų Lietuvos alpinizmo ir kalnų turizmo čempionato dalyvių ir nugalėtojų! Jūsų dėmesiui pateikiame visas praeitų metų ataskaitas! Straipsnio apačioje rasite ir čempionato protokolus. 

Kviečiame teikti ataskaitas 2014 m. Lietuvos alpinizmo čempionatui!

Metams besibaigiant, tradiciškai kviečiame dalyvauti Lietuvos alpinizmo ir kalnų turizmo čempionate! Tai padaryti visai nesunku - tereikia paruošti įkopimo ar kalnų žygio ataskaitą ir iki lapkričio 15 d. ją pateikti Lietuvos alpinizmo asociacijai!


Svarbiausias metų renginys - jau ne už kalnų!

Visus kalnų mylėtojus kviečiame į svarbiausią metų renginį - Lietuvos alpinizmo čempionato apdovanojimų ceremoniją! Tik čia pamatysite geriausius alpinistus ir sutiksite visus bendraminčius!

Renginys vyks 2013 m. lapkričio 23 d. (šeštadienį) konferencijų centre "Karolina", Sausio 13-osios g. 2, Vilnius. Renginio pradžia - 16 val., dalyvių registracija ir sutikimas - nuo 15:30 val.

Lietuvos alpinizmo čempionatas 2013

Sunkus, skaudžiomis netektimis paženklintas alpinizmo sezonas jau eina į pabaigą. Nepaisant nelaimių ir iššūkių, sugebėjome pasiekti naujų aukštumų. Galime pasidžiaugti įkopimais į įspūdingas viršūnes, įveiktais uolų ir ledo maršrutais bei praeitais kalnų žygiais. Kviečiame su visais pasidalinti šių metų savo pasiekimais - ruoškite ataskaitas ir iki lapkričio 3 dienos (imtinai) siųskite jas el. paštu info@alpinist.lt.

KKT sezono startas - Montis Magia taurė 2013

Kovo 23 - 24 dienomis prasideda naujasis kalnų - kelionių technikos (KKT) sporto sezonas. Kaip ir kasmet, pirmąjį Lietuvos keliautojų Sąjungos KKT čempionato etapą organizuoja Montis Magia komanda.

Svarbus pranešimas - keičiasi alpinizmo čempionato data

 

Dėl tarptautinių laipiojimo varžybų „Bouldozer 2012“ bei dalyvių pageidavimų, Lietuvos alpinizmo ir kalnų turizmo čempionato baigiamasis renginys ir BALTICUM keliami į gruodžio 1 - 2 dienas. Renginio vieta – Šaltupio kaimo sodyba Prienų rajone, kurioje prieš tris metus vyko Balticum 2009.

Balticum 2011. Estų kvietimas

Gavome kvietimą iš Estijos į 53-iąjį Baltijos šalių alpinizmo čempionatą Balticum 2011. 2012 metų sausio 21 dieną Taline bus nustatyti ir apdovanoti geriausi šių metų įkopimai, pralipti uolų maršrutai ir kalnų turizmo komandos.

Išdalinti medaliai už 2011 metus

Šeštadienį buvo paskelbti ir apdovanoti geriausi 2011 metų metų įkopimai ir žygiai kalnuose. Lietuvos alpinizmo čempionatui parašytos 32 ataskaitos. Išdalinti keturi medalių komplektai ir išrinktas kalnų erelis. Už dvi pirmąsias vietas aukštuminėje klasėje ir III vietą techninėje geriausiu metų alpinistu išrinktas Ernestas Markšaitis. Jonavos rajone vykusioje apdovanojimo ceremonijoje tarp susirinkusių kalniečių netrūko geros nuotaikos, puikių emocijų ir plačių šypsenų.

Surinkti turinį