Nauja įranga

Įrangos naujienos. Revoliucinės Petzl Lynx katės

Alpinistinių kačių rinkoje jau keletą metų nieko išskirtinio ir įdomaus nematėme. Įrangos gamintojai mėgino išlengvinti kates kurdami naujus modelius, bet ne visi bandymai buvo sėkmingi. Didžiosioms kompanijoms belikdavo sugrįšti prie senų gerų ir pasiteisinusių gaminių. Tačiau Petzl dar kartą bandys nustebinti alpinizmo pasaulį revoliuciniais sprendimais. Prisiminkite apie prancūzų revoliucingus apraišus, kompiuteriu valdomus Core ciklopus, Agne atotampas ar naują ledo įrankių gamą. Pristatome jums Petzl naujieną - universalias Lynx kates.

Petzl apraišų naujiena - frame technologija

Alpinistinės įrangos gamintojas Petzl atnaujina 2011 metų apraišų modelius įdiegdamas naują patentuotą Frame (rėmo) konstrukcijos technologiją. Naujas apraišų liemens ir kojų kilpų kraštų apvadas suteiks daugiau saugumo ir pasitikėjimo. Svoris geriau pasiskirsto tarp apvado juostos per visą plotą, apraišai tampa ne tik patogųs, bet ir labai gerai vėdinami.

Kokią įrangą naudosime rytoj?

Vokietijos mieste Friedrichshafene baigėsi OutDoor 2011 paroda, kurioje savo naujus gaminius pristatė viso Pasaulio geriausi aprangos ir įrangos gamintojai. Pagrindinė kryptis ir toliau išlieka nepakitusi - tai ultra lengvumas. Gamintojai stengiasi išlengvinti gaminius, kurie būtų paprastesnės konstrukcijos ir išlaikytų ultra funkcionalų minimalistinį dizainą. O naudojamos naujas medžiagos ir technologijos padidintų ilgaamžiškumą. Tiesa, revoliucinių sprendimų parodoje pristatyta nebuvo.

Surinkti turinį