Montis Magia alpinistai

Montis Magia alpinistai kviečia į ekspedicijos pristatymus Vilniuje ir Kaune

 

Montis Magia alpinistai, vykdantys projektą „Vertikalus gyvenimas“, po šešių mėnesių kopimo į Šiaurės ir Pietų Amerikos sienas ir viršūnes grįžo į Lietuvą. Per pusę metų jaunuoliai du kartus užkopė į El Kapitaną, patyrė pirmąją audrą miegojimo lentynoje, pralipo aukščiausią JAV dykumų bokštą, įrengė naują 6 virvių maršrutą Meksikoje, užlipo į gražuolį Fitz Roy ir su Aleksu Honoldu aptarinėjo Cochamo džiunglių laipiojimo ypatumus. Įspūdžiai, nuotraukos ir atsakymai į visus rūpimus klausimus pristatymuose:

Saulė ir Gedas atvyko į Meksiką. Įspūdžiai iš Jutos

Smiltainių, smėlynų ir kanjonų etapas.

Sionas (EN - Zion). Nuostabi vieta, viskas didingai ir įspūdingai atrodo. Kažkiek primena Josemitus, galbūt turistų kieku, pačio parko tvarka, tais keletu smėlėtų laipiotojų, tik ką nusileidusių nuo maršruto.

Montis Magia alpinistai paliko Josemitus

Šiandien atėjo laiškas iš Amerikos. Saulė bei Gedas tęsia kelionę ir dalinasi patirtais nuotykiais.

Per kiek daugiau nei dvi savaites užlipom du maršrutus į Kapitoną (El Capitan) - Tangerine Trip ir North America Wall.
Dauguma Mandarininės kelionės (Tangerine Trip) detalių jau paviešintos,

Svečias. Saulė Žukauskaitė

Su atėjusiu rudeniu namo iš kalnų skuba alpinistai, tuo tarpu kiti tik ruošiasi "vertikaliam gyvenimui". Šio rudens pirmasis svečias - "Montis Magia alpinistai" komandos narė Saulė Žukauskaitė. Jau rašėme, kad greitai Saulė su Gedu ir Aru išvyks į 7 mėnesių ekspediciją po Šiaurės ir Pietų Ameriką. Siūlome susipažinti su stulbinančiu Saulės keliu į alpinizmo viršūnę.

Montis Magia alpinistai - vertikalus gyvenimas

Prieš du metus į Lietuvos alpinizmo elitą įsiveržė du jauni ir ambicingi aukštų sienų pionieriai Saulė Žukauskaitė ir Gediminas Simutis. Balticum 2009 renginyje jiems pavyko nustebinti komisiją. Už judviejų įkopimus El Capitano siena Josemituose, 21 metų Gediminas išrinktas geriausiu Lietuvos ir Baltijos šalių alpinistu.

Saulė su Gedu susipažino Lietuvos kaborių kalvėje - Montis Magia laipiojimo salėje. Tuo metu salėje dirbo ir kartu laipiojo Arūnas Kamandulis. Bendri pomėgiai visus tris draugus subūrė į Montis Magia alpinistų komandą. Dar negirdėtam tikslui - ekspedicijai į gražiausias ir sunkiausias Amerikos kontinento viršūnes bei uolas.

Surinkti turinį