Kalnų filmų festivalis

II-ASIS KALNŲ FILMŲ FESTIVALIS

Praėjusiais metais nepalankiai susiklosčius aplinkybėms kalnų filmų festivalio nepavyko surengti. Visi gauti filmai niekur nedingo ir geriausi Jūsų darbai didijį ekraną pasieks šių metų pabaigoje. Senoji gvardija, ant kojų pastačiusi pirmąjį mėgėjiško kelionių kino festivalį, vėl apjungė jėgas naujam tikslui. Keliaukite, filmuokite, kurkite ir siūlykite savo darbus II-ajam KALNŲ FILMŲ FESTIVALIUI. Jis įvyks Vilniuje gruodžio mėnesį. Ne konkursinėje programoje bus rodomi pripažinimą pelnę kalnų tematikos užsienio kūrėjų filmai.

Kalnų filmų festivalis KFF'12

Ar prisimeni pernykštį Kalnų filmų festivalį? Tai buvo pirmas LAA eksperimentinis blynas, ir galima sakyti pavykęs. Susidomėjimas buvo tiek iš filmų kūrėjų, tiek iš žiūrovų pusės. Teigiamas iniciatyvas LAA pasirengusi vystyti ir toliau. Kviečiame mėgėjiškų filmų kūrėjus nenuleisti rankų ir padirbėti prie video montažo, nes KFF'12 tikrai įvyks. Ir prie didžiųjų ekranų pakvies ne tik Vilniaus žiūrovus!

Baigėsi kalnų filmų festivalis. Apdovanoti nugalėtojai

Su paskutine rudens diena baigėsi pirmasis mėgėjiškų kalnų filmų festivalis - simpoziumas. Neoficialiais paskaičiavimais, festivalio metu per šešias dienas Forum Cinemas Vingis kino salėje apsilankė per 900 žiūrovų. LAA džiaugiasi, kad KFF be išskirtinės reklamos sulaukė tokio susidomėjimo ir jums yra reikalingas.

KFF pabaigai - dar du nuotykių vakarai

Po dviejų karštų rocko vakarų pats laikas truputį atvėsti ir pasinerti į šaltus kalnų vandenis, arba dar giliau - į neatrastą povandeninį Pasaulį. O kad nesušaltumėt, karšti vyrukai keturračiais motociklais parvežė Jums karštų įspūdžių iš Maroko karštų dykumų bei kalnų. Esate prisiekęs vandenininkas ar norite išbandyti ką nors stipriau už vasaros litrobolą baidarėje? Antradienio vakaras subalansuotas kaip tik tau! Vandens žygiai ir plaukimams kategorinėmis kalnų upėmis. Ateik pasižiūrėti, kaip didelėje srovėje laivelius valdo kiečiausi Lietuvos irklo virtuozai! Trečiadienį kalnų filmų festivalio finiše dar trys istorijos apie povandeninį pasaulį, karštąjį Maroką ir brolių latvių pasiskraidymą po Himalajus. Primename, kad bilietas į vieną seansą kainuoja 10Lt (galima įsigyti ir internetu). Taip pat prašome po seanso atiduoti savo balsą vienam iš filmų. Daugiausiai surinkę balsų filmai bus apdovanoti vertingais rėmėjų prizais!

Du ROCK filmų vakarai!

Prabėgo dvi pirmosios Kalnų filmų festivalio dienos. Likome truputį nustebę prieš penktadienį festvalio atidaryme susirinkusią Jūsų pilną salę! Labai džiaugiamės, kad festivalis jums reikalingas ir norime pristatyti kitų dviejų dienų programą. Jūsų dėmesiui - sekmadienio ir pirmadienio anonsas. Prie didžiojo ekrano kviečiame visus, neabejingus uolų laipiojimui, ir ne tik... garsusis Reel Rock filmų turas atvyksta į Lietuvą!

Šiandien KFF startas. Pasinerk į nuotykius!

Nenumaldomai artėja ilgai laukto kalnų filmų festivalio startas. Penktadienį 20:30 duris atveria Forum Cinemas Vingis speciali salė, skirta mėgėjiškam kinui. Šešis vakarus iš eilės prie ekrano kviečiame visus kalnų, kelionių, nuotykių, aktyvaus laisvalaikio ir ekstremalių pramogų gerbėjus. Ir visus visus, kas nori pamatyti mėgėjiška kamera užfiksuotus vaizdus, dėl kurių verta gyventi! Nebūk abejingas, ateik ir įvertink kaip tikrose situacijose elgiasi kalnų filmų herojai. Jie niekada nebus gerais aktoriais... tačiau pabandęs daryti tai, dėl ko keliauja šie herojai, dažnas aktorius gali prikrauti kelnes!

Kalnų filmų festivalio KFF programa

Ilgokai neskelbėme naujienų iš KFF fronto. Tačiau tai tik tyla prieš audrą! Džiaugiamės, kad sulaukėme didelio susidomėjimo ne tik tarp Lietuvos keliautojų, bet ir kaimynų iš Latvijos. Į festivalio programą įtraukėme 29 mėgėjiškus filmus. Tikimės, kad tai bus geras startas ir atspirtis kalnų filmų festivaliui ateityje dar paaugti.

REEL ROCK Film TOUR naujienos

Artėjant savaitgaliui grįžtame su puikiomis žiniomis apie artėjantį kalnų filmų festivalį. Turime pirmąją konkurso nugalėtoją. Ja tapo Ilona Antonovičiūtė. Teisingai atsakiusi į klausimą, užduotą Facebook'e, Ilona laimėjo pakvietimą į ReelRock seansą. Ilona yra pati tikriausia kalnietė, aktyviai sportuoja ir užsiima alpinizmu. Su malonumu jai įteiksime prizą!

Norime ir jums pranešti, kad Lietuvą galime rasti ReelRock kalendoriuje! Filmų turas į Forum Cinemas Vingis atvyks lapkričio 27 dieną 20:30. Nepraleiskite progos pamatyti neeilinį reginį kalnų filmų festivalio programoje!

KFF konkursai ir prizai

Džiugi šios savaitės žinia visiems, kas laukia kalnų filmų festivalio (KFF). Kiekvieną savaitę skelbsime konkursus, kurių metu galėsite laimėti vardinius pakvietimus į renginį! Dar geresnė žinia laukia KFF konkursinės programos dalyvių. LAA skatins kurti, o festivalio rėmėjai parūpins puikių prizų.

Kalnų filmų festivalio naujienos

Pasiilgote kalnų? Žinome, tai kiekvienam kalniečiui nutinka... Tačiau mes turime puikių naujienų Jums!

Pirmasis mėgėjiškas kalnų filmų festivalis kvies žiūrovus prie didžiojo ekrano net 6 vakarus iš eilės. Pasižymėkite savo kalendoriuje raudonai lapkričio 25 - 30 dienas! LAA kartu su Forum Cinemas Vingis pristato mėgėjiškų kalnų filmų savaitę Vilniuje. Jos metu pamatysite ne tik įdomiausius Lietuvos keliautojų nuotykius, bet ir geriausia, kas šiemet buvo nufilmuota kalnuose. Tikime, kad Reel Rock turas prikaustys prie kėdžių visus ir nepaliks abejingo nei vieno adrenalino fanato!

Surinkti turinį