LAA renginiai

LAA renginių kalendorius 2013-iems metams

Pagaliau galite parsisiųsti šių metų LAA renginių kalendorių! Kalendoriuje pažymėtos LAA narių susitikimų, seminarų, sąskrydžių ir KKT varžybų datos, nurodyta renginių vieta. Artėjant renginiams daugiau informacijos bus paskelbta LAA tinklalapyje.

LAA seminaras apie nušalimus

Įsismarkavus žiemos sezonui klausimai apie nušalimus tampa vis aktualesni. Todėl pirmąjį šių metų susitikimą LAA prezidiumas nusprendė skirti būtent šiai temai. Renginys vyks sausio 23 d. (trečiadienį) Vilniaus keliautojų klube (Kalinausko g. 9, Vilnius), pradžia - 18 val. Dalyvavimas renginyje nemokamas.

Balticum 2012 programa, siurprizai ir foto - konkursas!

Artėja gruodžio 1-oji, neeilinė diena Lietuvos alpinizmo istorijoje. Kviečiame visus kalnams mylinčius žmones atvykti į Šaltupio sodybą, kurioje vyks Lietuvos ir Baltijos šalių alpinizmo čempionatai. Balticum dalyviams LAA paruošė keletą naujienų ir siurprizų.

5 priežastys, kodėl tau verta atvykti:

LAA kviečia į atvirą diskusiją

 

Lapkričio 14 dieną LAA kviečia visus, neabejingus kalnams ir alpinizmui žmones, į pirmąjį bendruomenės susitikimą Vilniaus keliautojų klubo patalpose (Kalinausko g. 9). Susitikimo tikslas – pristatyti artėjančius svarbius renginius ir išgirsti kalniečių aktualijas bei pageidavimus. Jūsų mintys tiesiogiai padės formuoti Lietuvos alpinizmo viziją. Kalnieti, jei tau ne vis vien, išgirsk kitų pasiūlymus ir atsinešk savo. Būk kūrėju!

Skelbiami nauji Lietuvos alpinizmo čempionato nuostatai!

Pievomis, miškais ir kloniais į Lietuvą atkeliauja auksinis ruduo. Atėjo puikus metas ne tik griebtis naujų ar atidėtų darbų, bet ir pažvelgti į besibaigiančius alpinizmo metus. O tam yra svarių priežasčių.

LAA pristato 2012 metų Lietuvos alpinizmo čempionato (LAČ) nuostatus (pdf ir doc). Baltijos šalių alpinizmo čempionatas "Balticum 2012" bus vykdomas pagal 2011 m. nuostatus. Supažindiname su pagrindinėmis LAČ nuostatų naujovėmis:

Lietuvos alpinizmo čempionatas 2011

Ateina laikas, kai prisėdame ir pažvelgiame į praėjusius metus. LAA ruošiasi apžvelgti 2011 metų alpinizmo čempionato rezultatus ir laukia jūsų laiškų. Pasidalinkite su visais šių metų savo pasiekimais - įkopimais į viršūnes, užlipimais uolų maršrutais ir praeitais kalnų žygiais. Ruoškite ataskaitas apie 2011 metais kalnuose įvykusius jums svarbius įvykius ir iki lapkričio 3 dienos (imtinai) siųskite jas info@alpinist.lt.

Kalnų filmų festivalis (KFF)

Kas yra kalnai? Kalnai tai nuostabu, gražu, nepakartojama, įspūdinga, sunku ir t.t. Kas yra filmavimas? Filmavimas tai yra procesas kurio rezultatas – filmas. Kas gi tuomet filmavimas kalnuose? Tai gali būti veikla, kurios metu gimsta įstabus filmas apie Jūsų kelionę, nuotykius, džiaugsmą, liūdesį, draugus ir prisvilusią košę. Tad keliaukite, kopkite į kalnus, filmuokit neišdildomus savo įspūdžius ir kurkite filmus.

Surinkti turinį