Reel rock film tour

Kalnų Filmų Festivalis 2012 - klausimai ir Reel Rock treileris

Po pirmos žinutės paskelbimo apie KFF'12, sulaukėme nemažo Jūsų dėmesio ir gavome keletą klausimų.

Kokie filmams keliami kriterijai, ką vertinant bus atrenkama medžiaga didžiajam ekranui?

Kalnų filmų festivalis KFF'12

Ar prisimeni pernykštį Kalnų filmų festivalį? Tai buvo pirmas LAA eksperimentinis blynas, ir galima sakyti pavykęs. Susidomėjimas buvo tiek iš filmų kūrėjų, tiek iš žiūrovų pusės. Teigiamas iniciatyvas LAA pasirengusi vystyti ir toliau. Kviečiame mėgėjiškų filmų kūrėjus nenuleisti rankų ir padirbėti prie video montažo, nes KFF'12 tikrai įvyks. Ir prie didžiųjų ekranų pakvies ne tik Vilniaus žiūrovus!

Baigėsi kalnų filmų festivalis. Apdovanoti nugalėtojai

Su paskutine rudens diena baigėsi pirmasis mėgėjiškų kalnų filmų festivalis - simpoziumas. Neoficialiais paskaičiavimais, festivalio metu per šešias dienas Forum Cinemas Vingis kino salėje apsilankė per 900 žiūrovų. LAA džiaugiasi, kad KFF be išskirtinės reklamos sulaukė tokio susidomėjimo ir jums yra reikalingas.

Du ROCK filmų vakarai!

Prabėgo dvi pirmosios Kalnų filmų festivalio dienos. Likome truputį nustebę prieš penktadienį festvalio atidaryme susirinkusią Jūsų pilną salę! Labai džiaugiamės, kad festivalis jums reikalingas ir norime pristatyti kitų dviejų dienų programą. Jūsų dėmesiui - sekmadienio ir pirmadienio anonsas. Prie didžiojo ekrano kviečiame visus, neabejingus uolų laipiojimui, ir ne tik... garsusis Reel Rock filmų turas atvyksta į Lietuvą!

Kalnų filmų festivalio KFF programa

Ilgokai neskelbėme naujienų iš KFF fronto. Tačiau tai tik tyla prieš audrą! Džiaugiamės, kad sulaukėme didelio susidomėjimo ne tik tarp Lietuvos keliautojų, bet ir kaimynų iš Latvijos. Į festivalio programą įtraukėme 29 mėgėjiškus filmus. Tikimės, kad tai bus geras startas ir atspirtis kalnų filmų festivaliui ateityje dar paaugti.

REEL ROCK Film TOUR naujienos

Artėjant savaitgaliui grįžtame su puikiomis žiniomis apie artėjantį kalnų filmų festivalį. Turime pirmąją konkurso nugalėtoją. Ja tapo Ilona Antonovičiūtė. Teisingai atsakiusi į klausimą, užduotą Facebook'e, Ilona laimėjo pakvietimą į ReelRock seansą. Ilona yra pati tikriausia kalnietė, aktyviai sportuoja ir užsiima alpinizmu. Su malonumu jai įteiksime prizą!

Norime ir jums pranešti, kad Lietuvą galime rasti ReelRock kalendoriuje! Filmų turas į Forum Cinemas Vingis atvyks lapkričio 27 dieną 20:30. Nepraleiskite progos pamatyti neeilinį reginį kalnų filmų festivalio programoje!

KFF konkursai ir prizai

Džiugi šios savaitės žinia visiems, kas laukia kalnų filmų festivalio (KFF). Kiekvieną savaitę skelbsime konkursus, kurių metu galėsite laimėti vardinius pakvietimus į renginį! Dar geresnė žinia laukia KFF konkursinės programos dalyvių. LAA skatins kurti, o festivalio rėmėjai parūpins puikių prizų.

Kalnų filmų festivalio naujienos

Pasiilgote kalnų? Žinome, tai kiekvienam kalniečiui nutinka... Tačiau mes turime puikių naujienų Jums!

Pirmasis mėgėjiškas kalnų filmų festivalis kvies žiūrovus prie didžiojo ekrano net 6 vakarus iš eilės. Pasižymėkite savo kalendoriuje raudonai lapkričio 25 - 30 dienas! LAA kartu su Forum Cinemas Vingis pristato mėgėjiškų kalnų filmų savaitę Vilniuje. Jos metu pamatysite ne tik įdomiausius Lietuvos keliautojų nuotykius, bet ir geriausia, kas šiemet buvo nufilmuota kalnuose. Tikime, kad Reel Rock turas prikaustys prie kėdžių visus ir nepaliks abejingo nei vieno adrenalino fanato!

REEL ROCK Film TOUR atvyksta į Lietuvą!

Sveiki sugrįžę į kasdieninį gyvenimą. Dar ne laikas ant trispalvių rišti juodus kaspinus. Turime įdomią naujieną jums. Lietuvos alpinizmo asociacija LAA pirmą kartą didžiajame ekrane pristato jums ekstremalaus kino filmų festivalį. REEL ROCK Film TOUR atvyksta į Lietuvą! Artėjant žiemai Forum Cinemas Vingis vyks mėgėjiškų kalnų filmų festivalis. Jo metu LAA pristatys įdomiausius pastarųjų metų ir dar niekur viešai nerodytus Lietuvos alpinistų, uolų laipiotojų, speleologų, upių turistų, kalnų turistų ir galbūt snieglentininkų darbus. Apie tai jau skelbėme!

Surinkti turinį