Su paskutine rudens diena baigėsi pirmasis mėgėjiškų kalnų filmų festivalis – simpoziumas. Neoficialiais paskaičiavimais, festivalio metu per šešias dienas Forum Cinemas Vingis kino salėje apsilankė per 900 žiūrovų. LAA džiaugiasi, kad KFF be išskirtinės reklamos sulaukė tokio susidomėjimo ir jums yra reikalingas.

Festivalio metu didžiąjame ekrane buvo parodyti 29 filmai ir Reel Rock filmų turas. Kad paskatinti mėgėjiško kino kūrėjus, organizatoriai apdovanojo daugiausiai žiūrovų simpatijų sulaukusius filmus. Kalnų žygių kategorijoje daugiausiai balsų sulaukė filmas Muja apie žieminį lietuvių žygį Užbaikalėje, Buriatijos teritorijoje. Geriausiu uolinio laipiojimo filmu žiūrovai išrinko Melloblocco apie boulderingo festivalį Italijoje. Vandens žygių kategorijos nugalėtojas – Neatrastas Altajus. Šių filmų autoriams įteikti festivalio rėmėjų Lukla ir Montis Magia prizai.

LAA dėkoja visiems, kas atėjo į kino salę ir palaikė festivalio idėją. Organizatoriai tikisi kitais metais sulaukti dar gausesnio kalnų filmų derliaus. Nepamirškite vykdami į kalnus paimti video kamerą. Ir tegyvuoja mėgėjiškas kinas!

Dėkojame KFF rėmėjams Lukla.lt ir Montis Magia.