Pasiūlymai LAA nariams

Lietuvos alpinizmo asociacijos nariams, susimokėjusiems nario mokestį, išduodama narystę patvirtinanti kortelė. Su kortele LAA nariai gali naudotis organizacijos nariams taikomomis nuolaidomis. Nariai turi teisę ir pirmenybę dalyvauti LAA organizuojamuose seminaruose, mokymuose, išvykose, varžybose, nemokamai gauti konsultacijas dėl maršrutų, inventoriaus ir pan. Tikimės naudų sąrašą nuolat plėsti. Turintys pasiūlymų ir idėjų, kokios dar vertės būtų svarbios organizacijos nariams, kviečiame rašyti info@alpinist.lt

Tapti nariu

LAA yra UIAA (International Climbing and Mountaineering Federation) narys. Tai visame pasaulyje pripažįstama ir žinoma organizacija. LAA nariai turi teisę dalyvauti UIAA organizuojamuose renginiuose, seminaruose ir atstovauti Lietuvai. Taip pat UIAA nariams visame pasaulyje yra taikomos nuolaidos kalnų trobelėse. Pavyzdžiui, su LAA nario kortele Tatrų kalnų trobelėse galite gauti iki 50 proc. nuolaidą nakvynei. Nuolaidos skiriasi, o trobelių yra daugybė, todėl visada konkrečioje trobelėje neužmirškite pasiteirauti dėl nuolaidos ir parodyti LAA narystę patvirtinančią kortelę.

UIAA nariams Indijos alpinizmo asociacija (Indian Mountaineering Foundation – IMF) 50% mažina mokesčius kopimų leidimams Indijos Himalajuose, iš viso net 123 viršūnėms 2020 metams. Daugiau apie nuolaidas galite sužinoti čia.

Visas UIAA nariams taikomas nuolaidas rasite UIAA tinklapyje.

Decathlon – vienas didžiausių aktyvaus laisvalaikio ir sporto įrangos gamintojų pasaulyje, veikiantis 44 šalyse. Tapdami partneriais sutarėme, kad mūsų bendras tikslas populiarinti alpinizmą ir aktyvų laisvalaikį gamtoje bei daryti jį prieinamą kiekvienam.
Decathlon atstovauja ir vieną seniausių alpinistinės įrangos gamintojų pasaulyje – Simond. Džiaugiamės, kad šių LAA partnerių dėka kiekvienas panorėjęs galės išbandyti alpinizmą neinvestuodamas daugybės pinigų.

Bendradarbiaujant su Lietuvos alpinizmo asociacija „Sporto klinika“ specialiai alpinistams, kalnų turistams ir laipiotojams sukūrė dvi tyrimų programas. Šioms programoms LAA nariams pateikus pažymėjimą taikoma nuolaida. Taip pat visoms Sporto klinikos paslaugoms ir tyrimams LAA nariams taikoma 10 proc. nuolaida.

Pateikus LAA nario kortelę šiose parduotuvėse prekėms taikoma 15 % nuolaida

MONTIS MAGIA

Adresas: Konstitucijos pr. 12, Vilnius

LUKLA

Adresas: Antakalnio g. 42, Vilnius

KALNŲ NAMAI

Adresas: Polocko g. 9, Vilnius

TRAVERSAS

Adresas: Jonavos g. 260, Kaunas

GRYNAM ORE

Adresas: Daržų g. 12, Klaipėda

Pateikus LAA nario kortelę šiuose laipiojimo centruose taikoma 10 % nuolaida

BONOBO

Adresas: Savanorių pr. 180, Vilnius
Vienkartiniams apsilankymams ir vienkartinio bilieto treniruotėms

MONTIS MAGIA

Adresas: Vytenio g. 46B, Vilnius
Vienkartiniams apsilankymams ir vienkartinio bilieto treniruotėms

ROCK ON

Adresas: Ukmergės 283B, Vilnius  (įėjimas iš S.Nėries g. pusės)
Vienkartiniams apsilankymams ir vienkartinio bilieto treniruotėms

MIEGANTYS DRAMBLIAI

Adresas: V. Krėvės pr. 49, Kaunas
Vienkartiniams apsilankymams ir vienkartinio bilieto treniruotėms

SCALADREAM

Adresas: Mainų g. 6, (3 aukštas), Klaipėda
Vienkartiniams apsilankymams ir vienkartinio bilieto treniruotėms

LAA draugai užsienyje

Nauji LAA draugai Sankt Peterburge – SEVERNAYA STENA. Kviečiame LAA narius pasinaudoti nemokama elektronine viza į Peterburgą ir palaipioti didžiausioje Rusijoje dirbtinių uolų salėje: iki 20 m ilgio lead’o trąsos, per 200 boulder’io trąsų ir puikios sąlygos lankytojams!

LAA nariams išskirtinis pasiūlymas*: atvykstate į salę tarp 8-10 val. ryto, sumokate – 300 rublių (~4,7 eur. pagal dabartinį kursą) ir laipiojate visą dieną (t.y. palipate ryte, dieną keliaujate papietauti ar pasižvalgyti po miestą ir vėl grįžtate nemokamai pratęti laipiojimo vakare!). Atvykus kitu laiku kaina – 450 rublių (~6,5 eur.).

*nuolaida galioja pateikus LAA pažymėjimą.

2019 metų gruodžio mėnesį Vakarų Austrijoje svečiams duris atvėrė kalnų viešbutukas Montahaus. Šeimininkai puikiai pažįsta apylinkes, bendrauja lietuviškai ir su džiaugsmu pasitinka visus atvykusius praleisti kalnų atostogų. Šiame Alpių krašte užaugo ne vienas legendinis austrų alpinistas. O berašydamas pirmuosius romanus kalnų slidinėjimo mokėsi ir dauguma viršūnių įkopė 1924 – 1925 metais Muntafu slėnyje gyvenęs Ernestas Hemingvėjus. Kalnų infrastruktūra čia išvystyta ypatingai gerai, todėl sau tinkamos veiklos suranda visi, nepriklausomai nuo fizinio pasirengimo. Nemokama informacija ir patarimai svečiams sutaupys nemažai pinigų bei brangų laiką planuojant atostogų maršrutą ar kalnų nuotykius. Tiesiogiai galite susisiekti el.paštu rasius@montahaus.com