Pasiūlymai LAA nariams

Lietuvos alpinizmo asociacijos nariams, susimokėjusiems nario mokestį, išduodama narystę patvirtinanti kortelė. Su kortele LAA nariai gali naudotis organizacijos nariams taikomomis nuolaidomis. Nariai turi teisę ir pirmenybę dalyvauti LAA organizuojamuose seminaruose, mokymuose, išvykose, varžybose, nemokamai gauti konsultacijas dėl maršrutų, inventoriaus ir pan. Tikimės naudų sąrašą nuolat plėsti. Turintys pasiūlymų ir idėjų, kokios dar vertės būtų svarbios organizacijos nariams, kviečiame rašyti info@alpinist.lt

Tapti nariu

LAA yra UIAA (International Climbing and Mountaineering Federation) narys. Tai visame pasaulyje pripažįstama ir žinoma organizacija. LAA nariai turi teisę dalyvauti UIAA organizuojamuose renginiuose, seminaruose ir atstovauti Lietuvai. Taip pat UIAA nariams visame pasaulyje yra taikomos nuolaidos kalnų trobelėse. Pavyzdžiui, su LAA nario kortele Tatrų kalnų trobelėse galite gauti iki 50 proc. nuolaidą nakvynei. Nuolaidos skiriasi, o trobelių yra daugybė, todėl visada konkrečioje trobelėje neužmirškite pasiteirauti dėl nuolaidos ir parodyti LAA narystę patvirtinančią kortelę.

UIAA nariams Indijos alpinizmo asociacija (Indian Mountaineering Foundation – IMF) 50% mažina mokesčius kopimų leidimams Indijos Himalajuose, iš viso net 123 viršūnėms 2020 metams. Daugiau apie nuolaidas galite sužinoti čia.

Visas UIAA nariams taikomas nuolaidas rasite UIAA tinklapyje.

Bendradarbiaujant su Lietuvos alpinizmo asociacija „Sporto klinika“ specialiai alpinistams, kalnų turistams ir laipiotojams sukūrė dvi tyrimų programas. Šioms programoms LAA nariams pateikus pažymėjimą taikoma nuolaida. Taip pat visoms Sporto klinikos paslaugoms ir tyrimams LAA nariams taikoma 10 proc. nuolaida.

Pateikus LAA nario kortelę šiose parduotuvėse prekėms taikoma 15 % nuolaida

MONTIS MAGIA

Adresas: Konstitucijos pr. 12, Vilnius

LUKLA

Adresas: Lakūnų g. 30, Vilnius

KALNŲ NAMAI

Adresas: Polocko g. 9, Vilnius

TRAVERSAS

Adresas: Jonavos g. 260, Kaunas

GRYNAM ORE

Adresas: Daržų g. 12, Klaipėda

Pateikus LAA nario kortelę šiuose laipiojimo centruose taikoma 10 % nuolaida

MONTIS MAGIA

Adresas: Vytenio g. 46B, Vilnius
Vienkartiniams apsilankymams ir vienkartinio bilieto treniruotėms

SCALADREAM

Adresas: Mainų g. 6, (3 aukštas), Klaipėda
Vienkartiniams apsilankymams ir vienkartinio bilieto treniruotėms