Lietuvos alpinizmo asociacija kartu su Lietuvos keliautojų sąjunga kviečia dalyvauti jubiliejiniame – 55-ame Lietuvos alpinizmo ir kalnų turizmo čempionate! Kalnų žygių ir įkopimų ataskaitų laukiame iki lapkričio 10 dienos!

Čempionate gali dalyvauti visi Lietuvos Respublikos piliečiai, atlikę žygius ar įkopimus nuo 2014 m. lapkričio 1 d. iki 2015 m. spalio 31 d. Geriausi kalnų žygiai ir įkopimai uolų, ledo, techninėje ir aukštuminėje klasėse bus apdovanoti diplomais ir atminimo medaliais. Tačiau įvertinimo ir prizų gali tikėtis ne tik geriausi alpinistai ar žygeiviai, bet ir dalyviai, nepatekę į laureatų sąrašus. Todėl kviečiame teikti visus kelionių aprašymus, ne tik aukščiausių sudėtingumo kategorijų įkopimų ataskaitas.

Visi čempionato reikalavimai išdėstyti renginio nuostatuose, kuriuos rasite straipsnio apačioje. Jūsų ir teisėjų patogumui siūlome naudoti pavyzdinę įkopimo ataskaitos formą (kalnų žygių klasėje pateikiama tipinė žygio ataskaita). Taip pat siūlome susipažinti su praėjusių metų ataskaitomis: 2014 m. ataskaitos patalpintos Google Disk paskyroje, o 2013 metų – LAA svetainėje.

Čempionato baigiamasis renginys ir apdovanojimų ceremonija vyks lapkričio 21 d. 17 val. viešbutyje „Best Western“ (Konstitucijos pr. 14, Vilnius). Dalyvavimo renginyje sąlygos (registracija ir dalyvavimo mokestis) bus paskelbti vėliau.

Lietuvos čempionato nuostatai 2015

Pavyzdinė įkopimo ataskaita 2015