Lietuvos alpinizmo čempionatas pasiekė finišo tiesiąją. Teisėjų komisija jau baigė vertinti 2013 metų alpinistų įkopimus, prizininkams ruošiami medaliai bei diplomai. Galutiniai rezultatai ir geriausias metų Lietuvos alpinistas bus paskelbti jau šį šeštadienį lapkričio 23 dieną. Primename, kad apdovanojimo ceremonijos prasideda 16 val. Karolinos konferencijų centre (Sausio 13-osios gatvė 2, Vilniuje).

2013 metų Lietuvos alpinizmo čempionate bus išdalinti medaliai aukštuminėje, techninėje, ledo ir kalnų žygeivių klasėse.

Šių metų šventinėje renginio programoje bus paminėtas ir Everesto įkopimo 60 metų jubiliejus (Vlado Vitkausko pasakojimas ir video), alpinistai dalinsis įspūdžiais ir nuotykiais, vasarą patirtais Kirgizijoje ir Gruzijoje. Taip pat tylos minute pagerbsime tuos, kurie šiemet iš kalnų negrįžo.

Po oficialios renginio dalies visus alpinistus ir renginio svečius kviečiame pabendrauti pobūvių salėje neformalioje aplinkoje.

Kviečiame visus, norinčius dalyvauti, suskubti registruotis ir pasibūti drauge su bendraminčiais. Užsiregistravusiems ketvirtadienį išsiųsime išsamią renginio programą.