Prabėgo dvi pirmosios Kalnų filmų festivalio dienos. Likome truputį nustebę prieš penktadienį festvalio atidaryme susirinkusią Jūsų pilną salę! Labai džiaugiamės, kad festivalis jums reikalingas ir norime pristatyti kitų dviejų dienų programą. Jūsų dėmesiui – sekmadienio ir pirmadienio anonsas. Prie didžiojo ekrano kviečiame visus, neabejingus uolų laipiojimui, ir ne tik… garsusis Reel Rock filmų turas atvyksta į Lietuvą!

Kad lietuviško kelionių žanro kūrėjai turėtų į ką lygiuotis, LAA nusprendė pademonstruoti tai, kas geriausio kalnų tematikos yra šiais metais sukurta Pasaulyje. Šeštus metus Sender films ir Big Up Productions kino kompanijos renka geriausius kalnų filmus. O jų autorius skatina solidžiais honorarais. Atrinkti šeši filmai patenka į pagrindinę programą. Rudenį Reel Rock turas pradeda kelionę po Pasaulį, rinkdamas pilnas sales žiūrovų. Anapus Atlanto turas beprotiškai populiarus, o pastaraisiais metais aplanko vis daugiau Europos miestų. Organizatoriai labai džiaugiasi, kad Reel Rock filmų turas pasiekia vis naujus miestus, tarp jų ir Vilnių.

Nepraleiskite unikalios galimybės sekmadienį už 15Lt pamatyti Reel Rock didžiąjame ekrane! Bilietų dar yra! O pirmadienio vakarą ekraną užkariaus geriausi Lietuvos uolų laipiotojai. Supažindiname su filmų programa.

Lapkričio 28 diena – Uolų laipiojimas

DZEUSO KALNAS
Sportinio laipiojimo mėgėjai greičiausiai neras geresnės vietos kaip Prancūzijos pietinė dalis. Ten kas kelios dešimtys kilometrų stūgso vienos gražiausių uolų, puikiai tinkančių sportiniam laipiojimui. 4 draugai aplankė vieną žinomiausią ir populiariausią vietą Ceuse. Ceuse, kaip mes praminėm, tai Dzeuso kalnas, 3 km nenutrūkstanti uola ant pačios kalno viršūnės. Lipti tenai tai nuostabus jausmas, bet kas pabandęs lipti ant Ceuse uolos ją iškart įsimyli ir nori ten grįžti kiekvieną vasarą. Taip nutiko ir mums…
Filme matysite stipriausius Lietuvos ir Baltijos šalių uolų laipiotojus Kiprą Baltrūną ir Vilimantą Petrašiūną.

MELLOBLOCCO
Melloblocco tai vienas didžiausių boulderingo festivalių pasaulyje. Čia susirenka per 2000 šio laipiojimo mėgėjų iš viso pasaulio, organizatoriai parengia iki 10 specialių boulderingo trasų, kuriose gali varžytis patys stipriausi festivalio dalyviai. Boulderingas tai laipiojimo rūšis kai lipama ant didelių akmenų apsaugai naudojant ant žemės pasidedant čiūžinius. Lipikai bando įveikti stačius, o kartais net į neigiamą pusę pasvirusius uolos reljefus. Stengiamasi išsilaikyti vien pirštų galais ant mažų uolos atbrailų.  Tačiau Melloblocco nėra vien varžybos, tai didelis laipiojimo sporto bendruomenės susitikimas vienoje gražiausių Europos vietų Val Masino slėnyje, vietinių vadinamu Europos Josemitais.

CLIMBING IN SWEDEN
Trumpas filmas skirtas draugams, kartu laipiojusiems uolomis Švedijoje.

SEQUENCE 1 BULDOZERIS
Laipiojimo varžybų akimirkos.

ARBARRACIN
Uolinis laipiojimas viename iš daugybės Ispanijos rajonų.

LIKIMO PIRŠTAI
Gerai praleistas laikas Sulov uolų laipiojimo rajone. Tiesą sakant, kelionėje neapsieita be traumų.

LIETUVOS BOULDERINGO TAURĖ 2010 II ETAPAS
Lietuvos padangėje nuo 2007 metų vykdomas Lietuvos sudėtingo laipiojimo uolomis (boulderingo) varžybų ciklas – Lietuvos boulderingo taurė. 2010 metais II etapas vyko Klaipėdoje. Kaip jas pamatė gera Klaipėdos kalnų sporto klubo gerbėja, kelionių mėgėja ir puiki operatorė bei režisierė Birutė – pasižiūrėkit, bus smagu!

Bilietai į pirmadienio seansą kainuoja 10Lt. Primename, kad visų KFF seansų pradžia 20:30. Nepražiopsok! Taip pat prašome pasibaigus seansui nepamiršti padovanoti savo balsą labiausiai patikusiam filmui. Daugiausiai žiūrovų simpatijų sulaukęs filmas bus apdovanotas festivalio rėmėjų įsteigtu prizu.