Pasiilgote kalnų? Žinome, tai kiekvienam kalniečiui nutinka… Tačiau mes turime puikių naujienų Jums!

Pirmasis mėgėjiškas kalnų filmų festivalis kvies žiūrovus prie didžiojo ekrano net 6 vakarus iš eilės. Pasižymėkite savo kalendoriuje raudonai lapkričio 25 – 30 dienas! LAA kartu su Forum Cinemas Vingis pristato mėgėjiškų kalnų filmų savaitę Vilniuje. Jos metu pamatysite ne tik įdomiausius Lietuvos keliautojų nuotykius, bet ir geriausia, kas šiemet buvo nufilmuota kalnuose. Tikime, kad Reel Rock turas prikaustys prie kėdžių visus ir nepaliks abejingo nei vieno adrenalino fanato!

Organizatorių vardu norime paraginti filmų kūrėjus aktyviai dalyvauti festivalyje. Labai prašome apsisprendusių dalyvių susisiekti su organizatoriais info@alpinist.lt ir atsiųsti filmų kadrų, kuriuos galėtume panaudoti reklaminei kampanijai.

Organizacijas, norinčias prisidėti prie outdoor kultūros populiarinimo ar galinčias paremti renginius, prašome parašyti laiškutį info@alpinist.lt ir pranešti apie save. Labai didžiuosimės jumis, nesvarbu kokia būtų parama. KFF yra pirma iš naujų LAA iniciatyvų. Kurkime Lietuvos alpinizmo ateitį kartu, būk matomas kartu su LAA!

Sekite naujas žinias kiekvieną savaitę Alpinist.lt.