Kas yra kalnai? Kalnai tai nuostabu, gražu, nepakartojama, įspūdinga, sunku ir t.t. Kas yra filmavimas? Filmavimas tai yra procesas kurio rezultatas – filmas. Kas gi tuomet filmavimas kalnuose? Tai gali būti veikla, kurios metu gimsta įstabus filmas apie Jūsų kelionę, nuotykius, džiaugsmą, liūdesį, draugus ir prisvilusią košę. Tad keliaukite, kopkite į kalnus, filmuokit neišdildomus savo įspūdžius ir kurkite filmus.

Pirmą kartą Lietuvos istorijoje LAA kviečia keliautojus, kurie filmavo savo kelionės akimirkas, dalyvauti mėgėjiškame kalnų filmų festivalyje. Pasidalink savo kūrybos vaisiais ir gauk puikius prizus. Geriausi filmai bus demontruojami didžiajame ekrane. Jei esi kūrybingas, parodyk savo talentą!

Daugiau informacijos apie festivalį pateiksime artimiausiu laiku.

Tiems, kas norėtų dalyvauti, vertėtų perskaityti žemiau pateikiamus nuostatus.

Kalnų Filmų Festivalio (KFF) nuostatai:

Data. 2011 m. lapkričio 25 – 30d.

Vieta. Forum Cinemas Vingis, Vilnius.

Reikalavimai filmams:

1. Festivalyje leidžiami dalyvauti mėgėjiški filmai kurie nebuvo viešai publikuoti

2. Galimos filmų temos:
a. Aukštuminis alpinizmas
b. Techninis alpinizmas
c. Uolų laipiojimas
d. Kalnų turizmas
e. Plaukimas kalnų upėmis
f. Speleologija
g. Kita ekstremali veikla kalnuose
h. Teisėjai pasilieka teisę papildyti kategorijas

3. Titruose reikia nurodyti:
a. kas filmavo medžiagą
b. kas montavo medžiagą
c. filmo dalyviai

4. Techniniai reikalavimai:
MPEG2 (.mpg failas) 720×576, 4:3, interlaced, bottom field first GOP structure: IBBP, closed GOP, GOP size 12 (IBBPBBPBBPBB ar pan.). Bitrate: 10-15Mbps. Color profile: 4:2:0. Audio: 48kHz 16bit Stereo Audio lygis: -3dB

5. Peržiūrai bus uždrausti rodyti filmai, kuriose bus necenzūriniai žodžiai, smurto ir erotiniai kadrai.

6. Filmų pateikimas:
a. Skirtus festivaliui filmus pristatyti DVD diskuose. Kiekvienas filmas turi būti atskirame DVD diske. Diskai negrąžinami ir lieka pas organizatorius.
b. Paraiška turi būti užpildyta kompiuteriu ir išsiusta elektroninių paštu kalnuff@gmail.com , arba perduota kartų su filmu. Filmą (DVD), paraišką ir foto pristatyti ne vėliau 2011 lapkričio 10 dienos. Pavėlavę filmai nebus priimami.
c. Kiekvienas filmas turi turėti trumpą aprašymą (iki 50 žodžių), 2 nuotraukos susijusios su filmu. Ši medžiaga bus panaudojama reklamai. Nuotraukos siusti elektroniniu paštų info@alpinist.lt (nemažiau 750 pikselių).

7. Filmų ir festivalio populiarinimo tikslais organizatoriai gali naudoti filmų fragmentus. Komerciniais tikslais video medžiaga nebus naudojama.

8. Komisija atrinks filmus, kurie dalyvaus festivalyje.

Kontaktinė informacija info@alpinist.lt.

KFF paraiška

Filmus, paraiškas ir fotografijas taip pat galite perduoti tiesiogiai. Telefonai pasiteiravimui: 861576359, 862010085.