Kovo 23 – 24 dienomis prasideda naujasis kalnų – kelionių technikos (KKT) sporto sezonas. Kaip ir kasmet, pirmąjį Lietuvos keliautojų Sąjungos KKT čempionato etapą organizuoja Montis Magia komanda.

Pirmasis iš septynių KKT etapų dažniausiai pasižymi permainingu „kalnietišku“ oru ir nauja varžybų vieta. Šių alpinizmo varžybų žiūrovus ir dalyvius organizatoriai kviečia ketvirtąjį kovo savaitgalį apsilankyti Vilniaus Vingio parke. Jau tapo tradicija, kad Montis Magia kasmet į varžybas įtraukia naujų alpinizmo elementų. Netikėtumo faktorius iš sportininkų reikalauja ne tik fizinių jėgų ir atskirų elementų atidirbimo, bet ir gerokai pasukti galvas ieškant geriausios trasos įveikimo strategijos.

Varžybose gali dalyvauti tiek patyrę sportininkai, tiek pirmus žingsnius žengiantys kalnų mėgėjai. Bus paruoštos trasos jauniams, jaunučiams, suaugusiems sportininkams ir suaugusiems mėgėjams. Komandą sudaro keturi asmenys, iš kurių bent viena turi būti mergina. Varžybų nuostatus rasite čia. Išankstinė registracija vyksta iki kovo 17 dienos imtinai. Užsiregistravusiems organizatoriai išsiunčia smulkesnę informaciją.

Montis Magia taurės KKT varžybų startas kovo 23 dieną 8:30. Dalyvių trasos bus ant Vingio parko estrados pastato. Kviečiame sportiškai pasitikti bundantį pavasarį Vilniaus Vingio parke.