Šeštą kartą Lietuvoje skelbiamas konkursas „Kolumbas LT“, skirtas pagerbti aktyviai keliaujančius asmenis po svečias šalis ir po gimtąją Lietuvą.

Konkurse kviečiami dalyvauti visi Lietuvos žmonės, užsienyje gyvenantys lietuviai, taip pat keliautojai – entuziastai, pašventę tam savo gyvenimą. Konkursui kviečiame teikti savo video, foto darbus bei rašinius, kurie buvo publikuoti arba yra parašyti specialiai šiam konkursui, penkiose nominacijose:
Kelionės užsienyje istorija

  • Kelionės po Lietuvą istorija
  • Kelionės fotografija
  • Vaizdo filmukas iš kelionės
  • Metų keliautojas „Lietuvos Kolumbas“

Nuotraukose, vaizdo filmukuose ar rašiniuose turi atsispindėti įspūdžiai ir potyriai iš kelionių, įvykusių 2018 metais, atskleidžiantys aplankytos vietos ar keliavimo būdo ypatumus. Kiekvienai nominacijai tas pats asmuo gali pateikti ne daugiau kaip po 3 darbus iš skirtingų kelionių. Konkursui teikiant fotografijas ir vaizdo filmukus, reikia pateikti ir trumpą kelionės aprašymą. Savo darbus konkursui galite pateikti el. paštu: konkursas@kolumbas.com iki 2019 m. gegužės 2 d. Konkurso nuostatus galite pasiskaityti www.lzs.lt

Konkurso „Kolumbas LT“ nugalėtojai bus skelbiami 2019 m. gegužės 27 d. 17 val. Vilniuje Nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje Konferencijų salėje vyksiančiuose apdovanojimuose. Nugalėtojus kiekvienoje nominacijoje rinks kompetentinga komisija, kuriai vadovauja žurnalistas, keliautojas Algimantas Čekuolis.

Pagrindiniams nugalėtojams kiekvienoje nominacijoje atiteks aktyvaus laisvalaikio aprangos ir avalynės parduotuvių tinklo „Hiatus“ 300 eurų vertės čekiai.

Siųsdami darbus el. paštu neviršykite 10 MB, vaizdo ir foto darbus siųskite per programėlę wetransfer.com ar nuorodą į puslapius, kur vaizdo ar foto darbai yra sudėti. Laiške taip pat būtinai nurodykite savo vardą, pavardę, amžių, telefoną, profesiją ir miestą, kuriame gyvenate.