Kviečiame registruotis į Lietuvos alpinizmo ir kalnų turizmo čempionato apdovanojimų renginį, kuris vyks gruodžio 10 d. 17 val. viešbutyje „Best Western“ (Konstitucijos pr. 14, Vilnius).
Šių metų renginio akcentu taps alpinizmo meistro iš Rusijos Aleksejaus Lončinskio pristatymas apie sudėtingus techninius įkopimus. Šiam jaunam alpinistui 2015 metais buvo įteiktas alpinizmo Oskaru vadinamas „auksinis ledkirtis“ (Piolet d’Or) už naują maršrutą 1900 m aukščio ledo ir uolų siena Himalajuose. Kaip visuomet, po renginio dalyvių lauks furšetas ir bendravimas neformalioje aplinkoje.

Karščiausias čempionato naujienas, daugiau informacijos apie čempionato prizus ir rėmėjus bei renginio svečią galite sužinoti: www.facebook.com/events/743998289091893.

SVARBU: Bilietus prašome įsigyti čia: http://bit.ly/Bilietai2016. Bilietų kaina – 15 EUR. LAA nariams ir alpinistų klubo „Senjoras“ nariams taikoma 5 EUR nuolaida (nuolaidos kodas: alpinistas5), LAA garbės nariams dalyvavimas nemokamas! Nuo gruodžio 5 d. visi bilietai brangs!