Keliautojas, alpinistas, sėkmingas verslininkas, Dakaro ralio šturmanas – tai tik keletas epitetų, kuriais būtų galima apibūdinti Darių Vaičiulį. Praėjusių metų gruodį jis įkopė į aukščiausią Antarktidos viršūnę ir užbaigė visų žemynų aukščiausių viršūnių projektą. Darius tapo antruoju lietuviu, sėkmingai pasiekusiu žemynų aukščiausias viršūnes. Iki šiol tą padaryti buvo pavykę tik Vladui Vitkauskui, kuris pirmasis iš lietuvių pasiekė ir Everesto viršūnę.

Į Everestą, kurio 8848 metrų viršūnė stūkso Himalajų kalnyne, Darius Vaičiulis įkopė 2007 m.  gegužės 21-ąją. Ekspediciją sudarė trylika narių, du “Discovery” televizijos kanalo operatoriai ir keturi gidai. Žygis nebuvo lengvas: pasitraukti iš jo teko trims alpinistams. Po varginančios, du mėnesius trukusios kelionės ir dviejų dienų kopimo į viršukalnę D.Vaičiuliui buvo sunku patirti net saldų pergalės džiaugsmą. Darius buvo ketvirtasis lietuvis įkopęs į aukščiausią planetos viršukalnę.

Daugiau apie savo kopimus, aukščiausias žemynų viršūnes, Dakarą ir kitus nuotykius Darius papasakos pats specialiame renginyje „Mano gyvenimo viršūnės“. Renginio metu išvysite  ir įspūdingų įkopimų ir kelionių vaizdus, galėsite gyvai pabendrauti su kalnams neabejingu Dakaro ralio dalyviu. Ateikite ir atsiveskite draugų. Renginys nemokamas.

LAIKAS: kovo 16 d., šeštadienis, 19 val.
VIETA: „Bonobo“ laipiojimo centras, Savanorių pr. 180, Vilnius

Renginio draugai ir rėmėjai: Bonobo ir Lukla