Baigiantis sėkmingiems metams, LAA kviečia visus Lietuvos kalniečius prisijungti prie šaunaus bendraminčių būrio ir tapti Lietuvos alpinizmo asociacijos nariais. Paskubėkite tai padaryti iki 2012 metų, liko mažai laiko!

Kodėl tai verta padaryti? Pirmiausiai, jūs tapsite bendruomenės dalimi, kuri rūpinasi tautiečiais, vykstančiais į kalnus. Mes prisidedame prie kalnų turizmo technikos pirmenybių, organizuojame Lietuvos alpinizmo čempionatą, kalnų filmų festivalį, dalyvaujame Baltijos šalių alpinizmo čempionate Balticum. LAA svarbus kiekvienas, kuris nori prisidėti prie alpinizmo plėtros Lietuvoje!

Kiek tai kainuoja? Stojamasis į LAA nario mokestis yra 50 litų (klubui – 250 litų). Vienų metų narystė organizacijoje – 50 litų (klubui – 250 litų). Mokant iš karto už du metus, antriems taikoma 20% nuolaida.

Savo nariams LAA nemokamai pagamina ir įteikia vardinius pažymėjimus. Pasinaudoję nario kortele, gausite ne tik didelių alpinistinių nuolaidų kalnų nameliuose Europoje ir už jos ribų. LAA nariai taip pat galės pasinaudoti asociacijos renginiuose iki 50% nuolaida.

Ir paskutinis smagus dalykas. Artėjančių švenčių proga LAA naujus narius iki 2012 metų priims be stojimo mokesčio. Nepraleisk puikios progos, prisijunk prie mūsų. O LAA Kalėdų proga tau padovanos plastikinę Lietuvos alpinisto kortelę!

Noričius tapti LAA nariais, supažindiname su sąlygomis.

Nario korteles rekomenduojame užsakinėti iš karto 2 metams, nes 1 metai labai greitai prabėga.

Kad pratęsti narystę, esamiems nariams pakanka pervesti nario mokestį ir informuoti apie tai el. paštu info@alpinist.lt

Naujiems nariams, kurie jau pildė nario anketą, tačiau nebuvo pagaminta kortelė, reikia tik sumokėti nario mokestį bei informuoti el. paštu info@alpinist.lt

Dar nepildžiusiems nario anketos – http://www.alpinist.lt/anketa/. Atkreipiame dėmesį, kad nuotrauka turi būti kokybiška, skaitmeninė, kaip oficialiems dokumentams. Jei nuotrauka bus bloga, kortelė nebus gaminama. Apie tai informuojame anketą užpildžiusius atskiru laišku.

Anketas užpildyti ir narystę apmokėti prašome iki šios savaitės pabaigos – 2011 gruodžio 9 dienos (penktadienio) imtinai. Tiem, kas laiku tai padarys, nario kortelės bus pagamintos iki 2011 gruodžio 16 dienos ir paliktos Montis Magia parduotuvėje Kalvarijų g. 6, Vilniuje. Tiems kas nespės, nario kortelės bus gaminamos 2012 m. pradžioje.