Metams besibaigiant, tradiciškai kviečiame dalyvauti Lietuvos alpinizmo ir kalnų turizmo čempionate! Tai padaryti visai nesunku – tereikia paruošti įkopimo ar kalnų žygio ataskaitą ir iki lapkričio 15 d. ją pateikti Lietuvos alpinizmo asociacijai!

Čempionate gali dalyvauti visi Lietuvos Respublikos piliečiai, atlikę žygius ar įkopimus nuo 2013 m. lapkričio 1 d. iki 2014 m. spalio 31 d. Geriausi kalnų žygiai ir įkopimai uolų, ledo, techninėje ir aukštuminėje klasėse bus apdovanoti medaliais bei varžysis Baltijos šalių alpinizmo čempionate (BALTICUM), kuris šiemet vyks Estijoje.

Visi čempionato reikalavimai išdėstyti renginio nuostatuose, kuriuos rasite straipsnio apačioje. Jūsų ir teisėjų patogumui siūlome naudoti pavyzdinę įkopimo ataskaitos formą (kalnų žygių klasėje pateikiama tipinė žygio ataskaita).

Čempionato baigiamasis renginys ir apdovanojimų ceremonija vyks lapkričio 29 d. 18:30 val. viešbutyje „Best Western“ (Konstitucijos pr. 14, Vilnius). Į renginį būtina registruotis iki lapkričio 15 d. užpildant formą internete: www.alpinist.lt/registracija-lac2014.

Jei turite klausimų dėl čempionato nuostatų ar registracijos į baigiamąjį renginį, prašome kreiptis el.paštu info@alpinist.lt arba telefonu +370 618 48496.