Lietuvos alpinizmo asociacija kartu su Lietuvos keliautojų sąjunga kviečia dalyvauti 56-ame Lietuvos alpinizmo ir kalnų turizmo čempionate! Kalnų žygių ir įkopimų ataskaitų laukiame iki lapkričio 25 dienos!

Čempionate gali dalyvauti visi Lietuvos Respublikos piliečiai, atlikę žygius ar įkopimus nuo 2015 m. lapkričio 1 d. iki 2016 m. spalio 31 d. Geriausi kalnų žygiai ir įkopimai uolų, ledo, techninėje ir aukštuminėje klasėse bus apdovanoti diplomais ir atminimo medaliais. Tradiciškai čempionate įvertinami ne tik dalyviai, pateikę aukščiausių sudėtingumo kategorijų įkopimų ir žygių ataskaitas, todėl kviečiame aktyviai dalyvauti ir pradedančiuosius!

Visi čempionato reikalavimai išdėstyti renginio nuostatuose, kuriuos rasite straipsnio apačioje. Jūsų ir teisėjų patogumui siūlome naudoti pavyzdinę įkopimo ataskaitos formą (kalnų žygių klasėje pateikiama tipinė žygio ataskaita). Taip pat siūlome susipažinti su praėjusių metų ataskaitomis: 2015 m. ataskaitos, 2014 m. ataskaitos, 2013 m. ataskaitos.

Čempionato baigiamasis renginys ir apdovanojimų ceremonija vyks gruodžio 10 d. 17 val. viešbutyje „Best Western“ (Konstitucijos pr. 14, Vilnius). Labai džiaugiamės, kad šiemet į renginį atvyks tarptautinė alpinizmo žvaigždė iš Rusijos – 2015 m. auksiniu ledkirčiu (Piolet d’Or) apdovanotas Aleksei Lončinski, kuris papasakos apie sudėtingus techninius įkopimus.

Tiksli renginio programa bus paskelbta netrukus.