Balandžio 12 dieną Vilniuje įvyko kasmetinis Lietuvos alpinizmo asociacijos narių susirinkimas. Jo metu buvo pristatyta metinė organizacijos finansinė ataskaita, apdovanoti ir pagerebti Baltijos šalių alpinizmo čempionato Balticum nugalėtojai ir prizininkai. Svarbiausias įvykis buvo naujo prezidento, kuris ves ateinačius du metu alpinizmo bendruomenę, rinkimai. Juo vienbalsiai išrinktas Saulius Damulevičius.

Renginyje dalyvavo keletas buvusių LAA vadovų, malonu kad jie neabejingi alpinizmo ateičiai. Didelis ačiū jiems už palaikymą. Naujai dviejų metų kadencijai į prezidiumą visgi išrinkta jauna ir ambicinga komanda. Iš senojo prezidiumo į naująjį perėjo Šarūnas Oberauskas, kuris užims asociacijos finansininko pareigas. Kiti keturi naujo prezidiumo nariai taip pat glaudžiai susiję su alpinizmo bendruomene. Naujasis prezidentas Saulius Damulevičius kartu su Edvardu Vinogrodskiu atstovauja VU žygeivių klubą, yra daugkartiniai Lietuvos ir Baltijos šalių alpinizmo čempionatų prizininkai. Viktė Kumpikevičiūtė atstovauja VGTU turistų klubą, anksčiau dirbusi Sauliaus Barausko komandoje. Rasius Janukaitis yra alpinist.lt svetainės redaktorius, užsiima „outdoor kultūros“ populiarinimu Lietuvoje. Nauja komanda nusiteikusi pozityviai ir pasiruošusi esamų darbų tęstinumui bei naujų iniciatyvų užkūrimui!

Susirinkimo pabaigoje du Sauliai apdovanojo ir pagerbė Balticum prizininkus iš Estijos atvežtais prizais. Po renginio visi susirinkę turėjo progos pabendrauti, besivaišindami LAA užsakytais tortais. Ačiū visiems, kad atvykote ir palaikėte!