Besirūpindami keliautojų ir alpinistų saugumu kalnuose, pristatome dar vieną naujovę. Bendradarbiaujant su GARMIN (atstovas Lietuvoje UAB Fedingas) ir projekto finansiniais rėmėjais SAVY jau 2021 m. kalnų kelionėse Lietuvos alpinizmo asociacijos nariai galės nemokamai naudotis trimis Garmin InReach Mini ryšio įrenginiais palydoviniais komunikatoriais.

Šių įrenginių pagalba kasdien galėsite gauti detalią regiono orų prognozę, konsultacijas kopiant įvairius maršrutus ir kitą aktualią informaciją.

Daugiau informacijos apie šiuos imtuvus čia: https://www.fedingas.lt/garmin-inreach-mini

Naudojimosi Garmin InReach Mini įrenginiu taisyklės:

Naudotis šiuo prietaisu gali tik Lietuvos alpinizmo asociacijos (LAA) nariai.

Dėl įrenginio turite kreiptis el. paštu info@alpinist.lt  ir nurodyti periodą, kada įrenginys reikalingas. Jeigu nurodytu laikotarpiu įrenginys laisvas, jį Jums rezervuosime. Informuojame, kad turime tik 3 imtuvus, tad intensyviausio sezono metu (birželį-rugsėjį) jie gali būti jau rezervuoti, todėl susiplanuokite kelionę kiek įmanoma anksčiau.

Užregistruokite savo žygį: https://alpinist.lt/registracija/

Pats įrenginys nariams suteikiamas nemokamai, tačiau prašysime padengti ryšio išlaidas, jų kaina – nuo 12 eurų (priklausomai, nuo pasirinkto plano ir naudojimo trukmės). Bus išrašomos sąskaitos faktūros.

Už įrenginį atsakingas asmuo, kuriam jis perduodamas, pasirašoma naudojimosi įrenginiu sutartis.

Sutartu laiku pasiimkite imtuvą ir pasipraktikuokite juo naudotis (detali naudojimo instrukcija bus pateikta kartu su prietaisu).

Grąžinkite imtuvą numatytu laiku, kad juo galėtų naudotis ir kiti LAA nariai.