Skelbiame pagalbos Nepalui akcijos rezultatus. Lietuvos alpinizmo asociacija (LAA) informuoja, kad pagalbos Nepalui akcija surinko net 6311 eurų (beveik 21,800 litų) paramos! Prie akcijos, kurią LAA vykdė kartu su garsiu Lietuvos alpinistu Vladu Vitkausku, tiesiogiai prisidėjo beveik 200 geros valios žmonių ir įmonių, kurie pagalbai skyrė nuo poros iki 300 eurų.

Prie akcijos prisidėjusių asmenų sąrašą iškilmingai skelbiame straipsnio apačioje. Taip pat nepamirštame anonimiškai aukojusių asmenų bei atsidavusių akcijos pagalbininkų, skleidusių informaciją savo draugams, kabinusių plakatus viešose vietose, organizavusių labdaringas akcijas ir aukų dėžutes savo darbovietėse. Taip pat dėkojame Gretai Urman, Kristinai Šukytei, Šarūnui Šuipiui ir visam „Western Union“ kolektyvui, kurių dėka tiesioginę perlaidą „Pagalba Nepalui“ grupei galėjome atlikti be paslaugos mokesčio.

Pradėję akciją tikrai nesitikėjome sulaukti tiek nuoširdumo ir tokio plataus atgarsio – dar kartą dėkojame Jums visiems!

Lietuvos alpinizmo asociacija yra atsakinga už kiekvieną paaukotą eurą, todėl stengiamės, kad surinktos lėšos pasiektų tuos, kuriems jų labiausiai reikia. Todėl 812 eurų buvo skirta Himalayan Trust, 2145 eurai skirti Apa Sherpa Foundation, o 3300 eurų pervesti „Padėk Nepalui“ asmenų grupei, kuri tiesiogiai aprūpina pačius atokiausius, pagalbos nesulaukusius Nepalo kaimelius (likę 54 eurai sudaro Indiegogo sistemos pinigų perlaidos kaštus).

Informacija apie lėšų gavėjus

  • Himalayan Trust. Šis fondas, įkurtas paties Edmundo Hilario, jau nuo 1960 m. padeda Šerpų bendruomenėms Nepale. Iškart po žemės drebėjimo fondas pradėjo rinkti lėšas (jau paaukota virš 250’000 USD), už kurias buvo įsigyta ir perduota tentų, palapinių ir kito būtino inventoriaus. Ši pagalba pirmiausia skiriama šerpų vaikų mokykloms. Daugiau informacijos apie Himalayan Trust pagalbą: http://himalayantrust.org/earthquake-information.
  • Apa Sherpa Foundation. Fondas įkurtas „Himalajų tigru“ vadinamo, vieno geriausių šerpų alpinistų Apa Šerpa. Kadangi Apa užaugo vargingose sąlygose ir neturėjo galimybių gauti aukštesnio lygio išsilavinimo, fondas surinktas lėšas skiria šerpų mokymui bei bendruomeniniams projektams. Fondas taip pat padeda nuo nelaimės nukentėjusiems šerpams, visų pirma Thame miestelio, iš kurio kilęs Apa, gyventojams. Daugiau informacijos: http://apasherpafoundation.org.
  • Padėk Nepalui. Ši tarptautinė savanorių grupė veiklą pradėjo iškart po žemės drebėjimo. Iniciatoriai už surinktas lėšas perka ryžių maišus (10 USD už 30 kg ryžių), palapinių tentus, nuomoja automobilius ir vyksta į pačius atokiausius regionus, kurių dar nepasiekė jokia pagalba arba pagalba buvo itin ribota. Daugiau informacijos apie grupės veiklą: https://www.facebook.com/groups/600634150072625 (paskyroje patalpinta informacija, kam buvo skirtos akcijai paaukotos lėšos).

Primename, kad dalis rėmėjų rinkosi aukoti anonimiškai, todėl jų vardai neskelbiami (asmenų vardai sąraše pateikiami pagal lėšų gavimo datą, pradedant nuo vėliausiai aukojusių):

Ringailė Kuokštytė

UAB „Montis magia“

Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija

Loreta Žukauskaitė ir UAB „Adform Lithuania“

Justas Brazauskas

Kristina Gegevičienė

Algimantas Jucevičius ir Vilniaus keliautojų klubas

Gražina Valančienė

Vytenis Dapkevičius

Vilija Drėgūnienė

Maksim Danikov

Rimgaudas Žaldokas

GMPR Lietuvos fondas

Andrius Puzas

Laurynas Jukonis

Rytis Barila

Ignas Špokas

Stasys Jurgis Venskus

Indrė Ksenzovaitė

Jovita Mikalkėnaitė

Saulius Martusevičius

Jonas Šimėnas

Birutė Gudelienė

Asta Adomėnaitė

Laima Petrauskienė

Birutė Baronaitė

Rūta Varnaitė

Giedrius Kuprevičius

Vytas Jankevičius

Bronius Rutkauskas

Beata Matačiūnienė

Novaisas

M Jakstys CJ

Ugnė Kraulaidytė

Ema Bardauskaitė

Mindaugas Simanavičius

Eduardas Aloyzas Povilaitis

Vaidotas Baužys

Navabenas

Audronė Gendvilienė

Vincentas Dienys

Audrius Žiugžda

Rūta Šatrovaitė

Jelena Avilienė

Dalia Mitraitė

Jūratė Baranauskaitė

Aldona Židokienė

Tomas Sikorskis

Motiejus Jakštys

Rita Žiauberytė-Jakštienė

Donatas Jaušicas

Danguolė Bičkūnienė

Šarūnas Baleišis

Irma Šorienė

Tautvydas Šimkus

Tatjana Kochetova

Kęstutis Baleišis

Tatjana Kravčenko

Juras Jorudas

Audrobė Ranonytė

VytasPr

Laura Martinaitė

Jovita Ambrazaitytė

Rapalys

Linas Zakarevičius

Daiva Balčiūnienė

Gintarė Žalkauskaitė

Vida Lekavičiūtė

Irma Šopienė

Jolanta Žilinskienė

Danutė Vaškevičiūtė

Marius Miškinis

Vytenis Čukauskas

Liucija Damulevičienė

Vytautas Mažeika

Petras Lenkutis

Vladas Lašas

Mykantas Urba

Vladas Vitkauskas ir fondas „Everestas“

Skindrukas

Rima Pozingė

Rytis Mėdžius

Laura Tamoševičė

Kirvis Kotas

Monika Peldavičiūtė

Birutė Teškevičienė

Vaidotas Radzevičius

Linas Valiukas

Eglleee

Daiva Kurbedienė

Jelena Sokolovska

Lina Malakauskaitė

Darius Dauvietis

Toma Zaržeckytė

Laura Blėdaitė

Giedrė Trumpulytė

AB Lietuvos paštas

Saulius Damulevičius

Taip pat dėkojame ir akciją vykdžiusiems asmenims: Vladui Vitkauskui, Viktorijai Samarinaitei, Ievai Dautartaitei, Lukrecijai Erstikytei, Vytautui Rumskui, Sauliui Damulevičiui ir kitiems.

Dar kartą dėkojame visiems jums!