Tradicinis renginys „Lietuvos alpinistų memorialas negrįžusiems iš kalnų atminti“ šiemet vyks virtualiai. Norėdami dalyvauti, vasario 16 dieną nušliuožkite slidėmis arba nubėkite norimą distanciją ir paskelbkite savo nuotrauką, nurodydami vardą, pavardę ir įveiktą distanciją LAA „Facebook“ puslapyje – tam skirta tema bus sukurta renginio išvakarėse.
Šių metų Lietuvos alpinistų memorialo renginys skiriamas Dainiaus Makausko atminimui. 1990 m. spalio 31 d. pasiekęs Daulagiri viršūnę jis tapo pirmuoju lietuviu, įkopusiu į „aštuonitūkstantininką“, bet leisdamasis žuvo.

Vasario 16 d. 18 val. prisijunkite prie Zoom pokalbio, kurio metu bus dalijamasi prisiminimais apie Dainių, rodoma filmuota medžiaga ir nuotraukos. Po to Marius Gružauskas papasakos apie savo šios žiemos įkopimus Tian Šanyje. Organizatoriai taip pat kviečia visus norinčius pristatyti savo keliones.

Prisijungimo nuoroda: https://zoom.us/j/3016368619?pwd=YzJKbnNGbGZPNkJxUnk3c2pkSi9kUT09

Renginį organizuoja Lietuvos alpinizmo veteranų klubas „Senjoras“. Dėl papildomos informacijos kreiptis į Alvydą Peištarą – info@bangelesreklama.lt