Sunkus, skaudžiomis netektimis paženklintas alpinizmo sezonas jau eina į pabaigą. Nepaisant nelaimių ir iššūkių, sugebėjome pasiekti naujų aukštumų. Galime pasidžiaugti įkopimais į įspūdingas viršūnes, įveiktais uolų ir ledo maršrutais bei praeitais kalnų žygiais. Kviečiame su visais pasidalinti šių metų savo pasiekimais – ruoškite ataskaitas ir iki lapkričio 3 dienos (imtinai) siųskite jas el. paštu info@alpinist.lt.

Atkreipkite dėmesį, kad šių metų čempionate yra keletas svarbių naujienų, todėl prašome atidžiai perskaityti renginio nuostatus. Be to, jūsų ir teisėjų patogumui, siūlome naudoti pavyzdinę įkopimo ataskaitos formą (kalnų žygių klasėje pateikiama tipinė žygio ataskaita). Čempionato nuostatus su priedais rasite šio straipsnio apačioje.

Čempionato baigiamasis renginys ir apdovanojimų ceremonija vyks lapkričio 23 dieną. Į renginį jau galite registruotis užpildydami registracijos formą. Renginio vieta ir programa ne vėliau kaip iki lapkričio 1 dienos bus paskelbta mūsų svetainėje www.alpinist.lt.

Sekite naujienas, ruoškite ataskaitas!