Prasidėjo Lietuvos laipiojimo sporto asociacijos inicijuoti atviri seminarai “Laipiojimo sportas ir jo pritaikymas praktikoje“.

Vilniuje ketvirtadienį (sausio 26 d.) vyko praktinis 3 valandų seminaras “Laipiojimo sportas ir jo pritaikymas praktikoje“. Seminaras skirtas laipiojimo sporto instruktoriams, sporto treneriams, kūno kultūros mokytojams, turizmo būrelių vadovams ir visiems besidomintiems. Pirmąjį seminarą organizavo Montis magia laipiojimo mokyklos treneriai bei instruktoriai – Julius Sveikauskas, Vilimantas Petrašiūnas, Miglė Žukauskaitė ir Kipras Baltrūnas.

Lietuvos laipiojimo sporto asociacija praėjusiais metais surinkusi iš klubų narių (Laipiotojų uolomis klubo, „Miegantys drambliai“ klubo, Klaipėdos kalnų sporto klubo) dirbančius trenerius siuntė juos stažuotis į Prancūzijos laipiojimo sporto federacijos rengtus mokymus.

Laipiojimo klubų treneriai per artimiausią mėnesį organizuos nemokamus pristatomuosius seminarus Kaune ir Klaipėdoje. Seminarų datos:

– Kaune š.m. vasario 2d. Miegančių dramblių salėje (kontaktai www.miegantysdrambliai.lt).

– Klaipėdoje š.m. vasario 3d. Klaipėdos kalnų sporto klubo laipiojimo salė (kontaktai www.kalnusportas.lt).

Nemokamo seminaro metu pristatomas laipiojimo sportas, aptariamos jo vystymosi perspektyvos. Kalbama apie laipiojimo sporto treniruočių metodų taikymą kasdieninėje kūno kultūros praktikoje. Rodomi ir išmėginami laipiojimo žaidimai vaikams ir jaunimui.

Lietuvos laipiojimo sporto asociacija kviečia aktyviai dalyvauti besidominčius laipiojimo sportu.