Jau kovo 22-24 dienomis vyks vienos didžiausių Lietuvoje alpinizmo varžybų „Montis Magia Taurė 2019“. Komandos pasiruošusios įveikti nelengvas trasas ir pademonstruoti savo meistriškumą. Organizatoriai įdomių užduočių parengė ir pradedantiesiems ar tiems, kurie nori išbandyti savo turistinius įgūdžius. Kviečiame palaikyti komandas ir dalyvauti mėgėjams skirtose rungtyse.

„Montis magia Taurė“ – tai kalnų kelionių technikos (KKT) ir alpinizmo varžybos, kuriomis pradedamas kasmetinis Lietuvos keliautojų sąjungos daugiakovės čempionatas. Varžybos sudomina tiek sportininkus, tiek mėgėjus. Žiūrovai taip pat turi kur akis paganyti. Varžybų tikslas – populiarinti kalnų turizmą ir alpinizmą, propaguoti aktyvų gyvenimo būdą, kelti dalyvių techninį pasiruošimą, išaiškinti pajėgiausias komandas, dalyvaujančias šalies keliautojų sporto daugiakovės čempionate.

Komandos iš keturių narių varžosi skirtinguose pogrupiuose su specialiai jiems paruoštomis trasomis: vaikų, jaunučių, jaunių, suaugusiųjų mėgėjų bei suaugusiųjų sportininkų pogrupiai. Taip pat yra ir specialūs pogrupiai: spec. tarnybų ir RETRO turistų.
LAIKAS: kovo 22-24 d.
VIETA: Vytenio 46b, Vilnius Montis Magia laipiojimo mokykla
Daugiau informacijos rasite čia