Niekam ne paslaptis, kad pirmosios sezono Montis Magia KKT varžybos būna ne tik įdomios, bet ir pasiūlo įvairių naujovių. Jos susilaukia didžiausio tiek dalyvių, tiek žiūrovų dėmesio. Nors oras dažnai nelepina ir būna permainingas, tačiau patirti naujų įspūdžių į varžybas atvyksta net komandos iš Latvijos. Galima teigti, kad Montis Magia kompanija diktuoja KKT madas Lietuvoje. Tad ką gi organizatoriai žada pasiūlyti šiemet?

Kovo 24 dieną „LABAS nuotykių parke“ susirungs alpinistų, sportininkų ir mėgėjų komandos įvairiose amžiaus bei pajėgumų grupėse. Medžiuose sportininkams bus įrengtos kliūtys ir trasos, kurias geriausiai įveikę laimės Montis magia taurę. Specialioje kategorijoje pasirodys Lietuvos ir užsienio specialiosios tarnybos su gelbėjimo darbų programa inscenizuotoje įvykio vietoje.
Vaikams ir suaugusiems bus puiki proga susipažinti su alpinizmo sportu – ne tik apžiūrėti profesionalų naudojamą alpinistinę įrangą, bet ir išbandyti patiems.

„LABAS nuotykių parkas“ ŠEŠTADIENĮ pakvies susipažinti su įdomių adrenalino bičiulių kompanija ir jų pramogomis:
Montis magia pristatys DRY TOOL sienelę, kuria kopiama su ledkirčiais, o profesionalams bus leidžiama lipti su asmeninėmis alpinistinėmis ‚katėmis‘.
Lietuvos SKAUTIJOS būrys leis pajusti šios organizacijos jėgą – išgyvenimo gamtoje triukai ir žaidimai, paįvairinantys kiekvieną žygį gamtoje.
Lietuvos ŠAULIŲ organizacija pakvies pamiklinti akį šaudant oriniais ginklais specialiai renginiui įrengtoje šaudykloje, dalyvauti maskuotės fotosesijoje.
Lietuvos Karo akademijos pagrindinio IŠLIKIMO VADOVAS majoras Albertas išmokys kaip nepasiklysti ir išgyventi laukinėje gamtoje, susitverti būstą, šaldytuvą ar net kompiuterį.
RAUDONASIS KRYŽIUS rodys, kaip suteikti Pirmąją pagalbą, o KRAUJO CENTRO savanoriai suteiks progą pasidalyti gerumu.
PARKŪRO treiseriai šėls kliūčių ruože, o atsipūsti galėsite X-CLUB pramogų zonoje.
AKROBATĖS iš Šiuolaikinio cirko studijos pristatys unikalius Oro jogos užsiėmimus.
Visą šeštadienį vyks „LABAS nuotykių parko“ mini varžybėlės su prizais siurprizais, o medžiais laipiosite už šventiškas kainas.
Kad jėgų ir geros nuotaikos netrūktų, alkį malšins „Senosios kibininės“ autobusiukas!

Montis Magia organizatorių komanda