Montis magia klubas

Klubas įsikūrė 2013 metai, pradžioje buvom tiesiog grupelė žmonių kurie baigė Montis magia organizuojamus KKT (kalnų kopimo technikos) kursus arba kartu keliavo į kalnus. Kadangi žmonių klube vis daugėja 2014 metais Montis magia klubas buvo oficialiai įregistruotas, kurio prezidentu tavo vienas iš klubo įkūrėjų ir idėjinių vadų Andrius Smirnovas. Po metų (2015m.) Klubui ėmė vadovauti Vilma Tūbutytė. Montis magia klubas vienija kalnus mylinčius žmones, čia savo vietą atrado alpinistai, laipiotojai, vandenininkai (tie kurie plaukia kalnų upėmis), speleologai, trail`o (bekelės) bėgikai – viskas, kas vienaip ar kitaip susiję su kalnų stichija.

Klubo nariai organizuoja viešus ir vidinius renginius. Vieši renginiai: KKT varžybos, Laipiojimo ledu varžybos; iniciatyvos: Draugystės bėgimas (nenustojamas 3 parų bėgimas, įtraukęs daug žmonių ir įvairių klubų). Taip pat klubiečiai kartu treniruojasi varžyboms, ruošiasi kelionėms. Kartu keliauja į kalnus, organizuojasi žygius Lietuvoje ir t.t.

P

Kaip įstoti į klubą?

Į klubą dažniausiai ateina žmonės pabaigę Montis magia KKT kursus, bet tai nėra būtinybė. Norintis įstoti į klubą svarbiausia turi norėti čia būti, kartu daryti įvairias veiklas, taip pat turi būsi susipažinęs su klubo įstatais ir jiems neprieštarauti ir būti pakrikštytam (pagrindinis klubo renginys).  Klubo nario mokestis 50€.

Klubo nario privilegijos

Klubo nariai, turi nuolaidą Montis magia parduotuvėje ir salėse, turi treniruočių virvių ir laipiojimo salėse laikus, gali naudotis klubo inventoriumi, gali semtis patirties iš tų, kas turi jos daugiau vienoje ar kitoje veikloje.