The Rock laipiojimo sporto centras

Mūsų veiklos istorija prasidėjo prieš daugiau nei 18 metų, kuomet pirmą kartą nusileista su virve nuo penkiaaukščio… Vėliau buvo daug visko – virvių technikos naudojimas karyboje, aktyvus dalyvavimas šuolių su virve asociacijos veikloje, įgyvendinant sudėtingus projektus aukštyje Lietuvoje ir užsienyje, pramoninio alpinizmo įmonės veikla, pirmos kelionės į kalnus ar palaipioti uolomis pietų Europoje. Keitėsi veiklos, organizacijos, žmonės. Tačiau niekuomet nekito vienas dalykas – meilė aukščiui! Visus tuos metus kauptos žinios, patirtis ir įranga, vieną gražią 2014 m. vasaros pabaigos dieną įgavo formą – įregistruotą asociaciją „Laipiojimo sporto centras“. Šiuo metu klubo kolekyvą sudaro 10-20 nuolatinių narių, kurie pagal norus ir galimybęs prisijungia prie mūsų organizuojamų kelionių ar kitų veiklų.

Kelis kartus metuose organizuojame mokomąsias uolų, via-ferrat`ų laipiojimo ir alpinistines kalnų keliones, į kurias kviečiame registruotis visus besidominčius – apmokysime ir saugosime net ir visai neturinčius jokios patirties, su mumis Jūs aplankysite nuostabias vietas, pramoksite uolų laipiojimo pagrindų ar, galbūt, įkopsite į pirmąją savo viršukalnę, tarkime Monblaną! Taip pat organizuojame KKT mokymus, bei nuomojame įvairią kelioninę įrangą ir t.t.
P

Kaip įstoti į klubą?

Naujokus įstoti kviečiame / priimame po kažkokių kelionių, kuomet žmonės išvyksta su mumis tarkim palaipioti pietų Ispanijoje, „užsikabina“ ir planuoja toliau gilintis į šį šaunų sportą / aktyvų laisvalaikį. Klubo nariai moka 30€ metinį mokestį.

Klubo nario privilegijos

Klubo nariai įgyją teisę nemokamai naudotis klubo sukaupta įranga – palapinėmis, miegmaišiais, kuprinėmis, virvėmis, laipiojimo įranga ir t.t.

Kontaktai

„The Rock“ laipiojimo sporto centras

http://therock.lt
https://www.facebook.com/therock.lt

Dainius Pilypas
Klubo vadovas
dainius@therock.lt |
+370 608 90230