Artėjant savaitgaliui grįžtame su puikiomis žiniomis apie artėjantį kalnų filmų festivalį. Turime pirmąją konkurso nugalėtoją. Ja tapo Ilona Antonovičiūtė. Teisingai atsakiusi į klausimą, užduotą Facebook’e, Ilona laimėjo pakvietimą į ReelRock seansą. Ilona yra pati tikriausia kalnietė, aktyviai sportuoja ir užsiima alpinizmu. Su malonumu jai įteiksime prizą!

Norime ir jums pranešti, kad Lietuvą galime rasti ReelRock kalendoriuje! Filmų turas į Forum Cinemas Vingis atvyks lapkričio 27 dieną 20:30. Nepraleiskite progos pamatyti neeilinį reginį kalnų filmų festivalio programoje!

Filmų turą sudaro 6 atskiri siužetai. Visi jie – anglų kalba. Stengsimės, kad kuo daugiau žiūrovų suprastų filmų prasmę ir nors truputį pajaustų kalnų bei uolų dvasią. Užduotis, ties kuria šiuo metu koncentruojamės – filmo titrų gamyba. Pradedame vertimo ir titrų derinimo darbus. Tikimės, kad ši naujiena pradžiugins visus, kam anglų kalba nėra pagrindinė.

Taip pat norime, kad aktyviai dalyvautumėte LAA konkursuose Facebooke. Naują skelbsime ateinantį pirmadienį po 12 valandos. Kitos naujienos iš kalnų filmų festivalio po savaitės.