Nenumaldomai artėja ilgai laukto kalnų filmų festivalio startas. Penktadienį 20:30 duris atveria Forum Cinemas Vingis speciali salė, skirta mėgėjiškam kinui. Šešis vakarus iš eilės prie ekrano kviečiame visus kalnų, kelionių, nuotykių, aktyvaus laisvalaikio ir ekstremalių pramogų gerbėjus. Ir visus visus, kas nori pamatyti mėgėjiška kamera užfiksuotus vaizdus, dėl kurių verta gyventi! Nebūk abejingas, ateik ir įvertink kaip tikrose situacijose elgiasi kalnų filmų herojai. Jie niekada nebus gerais aktoriais… tačiau pabandęs daryti tai, dėl ko keliauja šie herojai, dažnas aktorius gali prikrauti kelnes!

Primename penktadienio ir šeštadienio repertuarą. Visi bilietai tik po 10Lt. Juos galima įsigyti Forum Cinemas Vingis kasose ir internetu.

Lapkričio 25 diena – Kalnų kelionių filmai
SEPTYNIOS BELUCHOS DIENOS
Altajus – legendomis apipintas mistiškas, pilnas pirmykščio grožio kraštas, kurio aukščiausia vieta – ledo, sniego ir baltų kalnų slepiamas Beluchos kalnas (4506 m). Lietuvos keliautojų sąjungos suburta komanda papuola į baltas Beluchos kalno valdas, kelias dienas prausiama sniegu, kol kalnas leidžia prisiartinti…

MES NE VIENI
Kelionė po Jordaniją. Žygio įvairovė – dykuma, kalnai, tarpekliai, jūros ir kultūra.  Netikėtumai ir nuotaikos.

VIRVĖ LAISVA  ARBA KAUKAZO LAISVĖJE
Filmo dalyviai 2011 m. liepos 7-31 d.  keliavo Centriniame Kaukaze, Rusijoje ir vykdė  sudėtingą sportinį kalnų-alpinistinį žygį. Filme atskleidžiami dalyvių įspūdžiai, nuotykiai, techninių kopimų elementai, nuostabūs Kaukazo kalnų vaizdai.

INDIJA 2009 LADAH-ZANSKAR
Latvių kalnų keliautojų žygis Zanskar kalnagūbryje Šiaurės Indijoje.

ŽYGIS PO MĖNULIO KALNUS
Tai kelionė į trečią pagal aukštį Afrikos kalną Margherita (5109 m) (Uganda/Kongas), į patį gražiausią kalną Afrikoje… į patį gražiausią penkiatūkstantuką pasaulyje… pačiu gražiausiu treku!

Lapkričio 26 diena – Kalnų ir žiemos žygiai, poliarinės ekspedicijos

MY FRIENDS ARE ANIMALS
Latvių filmas apie plaukimą Altajuje ir Estijoje.

LADAKO BLIUZAS
Filmas apie žygį po Zanskar kalnagūbrį Ladako regione. Aštuonių dienų kalnų žygis per šešias aukštas perėjas. Kurių aukštis kartais viršydavo penkis kilometrus.  O žygio kulminacija – plaukimas Zanskar upe.

NEPALAS
Trumpas latvių filmas apie kelionę Nepale.

MNICH
Ilgas savaitgalis Aukštuosiuose Tatruose Lenkijoje. Nuostabiai gražus Marskoe Oko slėnis. Tikslai, oro sąlygos ir norai nesutampa. Bet noras suderinti viską išlieka. Filmas apie techninį alpinizmą ir įkopimą į Mnich viršūnę.

KEBNCKAISE
Filmas apie žiemos žygį Švedijoje.

ŠIAURĖ
Trumpas filmas apie žiemos žygį Skandinavijoje.
ŠIAURĖS SKANDINAVIJA
Dar vienas žiemos žygis.

LYNGENAS
Žiemos žygis Norvegijoje.

ŠPICBERGENAS 2010
Tai filmas apie lietuvių žygeivių grupės poliarinę ekspediciją slidėmis ir jėgos aitvarais po atšiauriąją Špicbergeno salą, esančią Arkties vandenyne. Ši sala priklauso amžinam įšalui, baltiesiems lokiams, pasiutusioms pūgoms ir stingdančiam speigui.

HIMALAYA STORIES
Latvių parasparnininkų nuotykiai Indijoje.