Pievomis, miškais ir kloniais į Lietuvą atkeliauja auksinis ruduo. Atėjo puikus metas ne tik griebtis naujų ar atidėtų darbų, bet ir pažvelgti į besibaigiančius alpinizmo metus. O tam yra svarių priežasčių.

LAA pristato 2012 metų Lietuvos alpinizmo čempionato (LAČ 2012) nuostatus. Baltijos šalių alpinizmo čempionatas „Balticum 2012“ bus vykdomas pagal 2011 m. nuostatus. Supažindiname su pagrindinėmis LAČ nuostatų naujovėmis:

  • Čempionato laikotarpis pratęstas iki 12 mėnesių.
  • Įvesta nauja ledo klasė.
  • Patikslintos įkopimų klasės.
  • Atnaujinti įkopimų ataskaitų reikalavimai.

Gautų ataskaitų vertinimas, kaip ir anksčiau, patikėtas didelę patirtį alpinizme turinčiai 5 asmenų komisijai. Jai šiais metais vadovaus vyr. teisėjas Saulius Barauskas.

Tad jei tau šie metai buvo neeiliniai, kalnuose patyrei ne tik galybę nuotykių, bet ir įveikei maršrutą, apie kurį seniai svajojai, tuomet nėra ko laukti! Parašyk ataskaitą ir siųsk ją el. paštu adresu info@alpinist.lt. Nes kiekviena ataskaita – tai indėlis į Lietuvos alpinizmo raidą.

Baigiamasis LAČ renginys, kuriame bus įvertinti įkopimai ir pagerbti prizininkai, vyks gruodžio 1 dieną (šeštadienį). Gera žinia ta, kad kartu su LAČ tą pačią dieną vyks ir „Balticum 2012“. Pasinaudodama proga LAA inicijuos šio čempionato nuostatų pakeitimą.

Nepraleisk progos pabūti ir pabendrauti su geriausiais Baltijos šalių alpinistais. Registraciją į LAČ ir Balticum jau vyksta!