Jeigu ilgais žiemos vakarais galandi ledkirtį ir matuoji atstumą iki Tatranskos Lomincos, jeigu lenkdamas pirštus skaičiuoji ilguosius savaitgalius ir mintimis lieti gruoblėtą uolos paviršių, jeigu kuri planą, kaip vasarą atrasti bent tris-keturias savaites, o užmigęs sapnuoji Kaukazo, Pamyro ar Alpių slėnius ir viršūnes, šis kvietimas yra tau.

Tapk Lietuvos alpinizmo asociacijos nariu ir prisijunk prie alpinizmo, kalnų turizmo plėtros. Dabar – tinkamas metas tai padaryti. Kodėl? Priežastys proziškos – netrukus į spaustuvę atiduosime gaminti naują partiją pažymėjimų.

Anketą užpildyk www.alpinist.lt/anketa. Lėšos, gautos iš narių mokesčių, naudojamos organizuoti čempionatų uždarymų renginius, narystės UIAA mokesčiui apmokėti, interneto svetainės talpinimo išlaidoms padengti. Planuojami ir kiti projektai.

Pasiruošk ir kokybišką nuotrauką. Iš praktikos galime pasakyti, kad iškirptos iš bendros kokio nors vakarėlio ar žygio nuotraukos netiks. Geriausia – dokumentinė nuotrauka. Jeigu specialiai fotografuosies, paprašyk, kad į laikmeną įrašytų skaitmeninę nuotrauką. Mažiausias dydis – 450×540 taškų. Didžiausias failo dydis – 3 MB.

Jei neturi galimybės įkelti skaitmeninę nuotrauką, gali palikti popierinę „Montis Magia“ parduotuvėje Vilniuje.

Anketas į spaustuvę perduosime sausio kitą antradienį, sausio 25 dieną.