Artėjant žiemos sezonui pasiteiravome, kur ir kada vykti organizuojasi didesnės alpinistų grupelės. Kaip niekad didelė lietuvių koncentracijas šiais metais bus Aukštuose Tatruose.

Į Žaliojo ežero chatą per Kalėdas sugužės Montis Magia komanda ir kiti kalnų ir žiemos ištroškę lietuvaičiai. Numatomi du stovyklos srautai: 2011.12.25 – 2012.01.02 ir 2012.01.01 – 2012.01.08 dienomis. Programoje kopimai į viršūnes, ledo laipiojimas ir techninis alpinizmas.

Jungtinis alpinistų klubas žiemos sezono metu vyksta į Alpes. Alpiniados tikslas – laipiojimas ledu, laipiojimo uolomis (dry tooling) bei mišriais ledo–sniego maršrutais mokymas ir techninės kvalifikacijos kėlimas. Taip pat numatomi kopimai į viršūnes žiemos sąlygomis Chamonix slėnyje.

„4 Stichijų“ komandos nariai Julius ir Rasius penktą kartą organizuoja IceCamp’ą Norvegijoje. Žiemos stovykloje pagrindiniai užsiėmimai – ledo laipiojimas ir slidinėjimas. Renkamos dvi grupės sausio 28 – vasario 12 d. (vasario 4d pasikeitimas).

Prie visų organizuojamų išvykų galite prisijungti ir jūs! Visos išvykos subalansuotos tiek patyrusiems kalniečiams, tiek ir aktyviems naujokams. Jei norite patirti puikių akimirkų žiemą kalnuose, susisiekite su organizatoriais.

Taip pat kviečiame visus kalniečius pasidalinti žiemos planais ir pranešti apie savo keliones!